Neler Yeni

Yardım Bu fiyata ASUS ROG STRİX G17 Nasıl olabilir?

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih
Bütçe
55000
Arkadaşlar bu Gamersarena denilen firma veya şirket bu cihazı nasıl bu fiyata satabiliyor anlamıyorum hani anlık bir indirim de olsa neyse diyeceğim 1 haftadır takip ediyorum sitesinden akakçe'den ama alan da yok her halde şüphelendim firmayı araştırdım şikayet var'da bir çok kişi bu model ve vb. ROG STRİX cihazlar'da mağdur edildiğini beyan etmiş siz de araştırıp bulabilirsiniz işin garip bir diğer kısmı firma sadece kendi sitesinde bu fiyatı yazıyor hepsiburada veya trendyol gibi sitelerde cihazı bulamıyorum bile. Sizlerin düşünceleri nedir bu site güvenilir mi?

Migel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Migel
Sıfır değil yenilenmiş ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Ben de 2 3 yıl önce Asus Rog laptop alacağım zaman fiyatları diğer yerlerden uygun olduğu için araştırmıştım bu firmayı olumsuz yorumlar vardı o yüzden başka satıcıdan almıştım. Sıkıntı olursa tüketici hakem heyeti var tabi uğraşırım derseniz alınabilir.

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de 2 3 yıl önce Asus Rog laptop alacağım zaman fiyatları diğer yerlerden uygun olduğu için araştırmıştım bu firmayı olumsuz yorumlar vardı o yüzden başka satıcıdan almıştım. Sıkıntı olursa tüketici hakem heyeti var tabi uğraşırım derseniz alınabilir.
hakem heyetine başvurursam ne kadar uğraşırım ki acaba

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
yenilenmiş ürünlerden uzak durun bence özellikle telefon konusunda

Top Bottom