Neler Yeni

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resulcan
İyi geceler herkese ,benim pc toplama bilgim cok cok az , parcalari tam bilmiyorum , üniversiteye basladim bu sene , uzaktan egitim icin pc lazim , hastam var anne baba ayri annemle kaliyorum maddi acidan zorluk cekiyorum , butcem baya sınırlı , araştırdım ve 1400 tl ye qcore 8200 işlemci 4gb ddr3 ram , 1gb 5570 ekran karti,120gb ssd 500 gb hd , bu fiyata bu pc alsam hem derslere girip hem cs lol donmadan oynayabilir miyim , ya da onun yerine 1500 2000 liraya kendim bir sekilde toplayayim mi , bu pc yi alsam ekran kartini vs ilerde yukseltsem falan , bana bir yardımcı olun arkadaşlar , şimdiden teşekkürler , sağlıklı günler iyi geceler dilerim

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
İyi geceler herkese ,benim PC toplama bilgim cok cok az , parcalari tam bilmiyorum , üniversiteye basladim bu sene , uzaktan egitim icin PC lazim , hastam var anne baba ayri annemle kaliyorum maddi acidan zorluk cekiyorum , butcem baya sınırlı , araştırdım ve 1400 TL ye qcore 8200 işlemci 4gb ddr3 ram , 1gb 5570 ekran karti,120gb ssd 500 gb hd , bu fiyata bu PC alsam hem derslere girip hem cs lol donmadan oynayabilir miyim , ya da onun yerine 1500 2000 liraya kendim bir sekilde toplayayim mi , bu PC yi alsam ekran kartini vs ilerde yukseltsem falan , bana bir yardımcı olun arkadaşlar , şimdiden teşekkürler , sağlıklı günler iyi geceler dilerim
2. el alıcaksın galiba nerede oturuyorsun ?

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
İyi geceler herkese ,benim PC toplama bilgim cok cok az , parcalari tam bilmiyorum , üniversiteye basladim bu sene , uzaktan egitim icin PC lazim , hastam var anne baba ayri annemle kaliyorum maddi acidan zorluk cekiyorum , butcem baya sınırlı , araştırdım ve 1400 TL ye qcore 8200 işlemci 4gb ddr3 ram , 1gb 5570 ekran karti,120gb ssd 500 gb hd , bu fiyata bu PC alsam hem derslere girip hem cs lol donmadan oynayabilir miyim , ya da onun yerine 1500 2000 liraya kendim bir sekilde toplayayim mi , bu PC yi alsam ekran kartini vs ilerde yukseltsem falan , bana bir yardımcı olun arkadaşlar , şimdiden teşekkürler , sağlıklı günler iyi geceler dilerim
Reis şimdi 1500 2000 tl baya füşük bütçe hazır apu sistem var ise linki eklerim ama hazır yok ise tek tek toplaman gerekicek ve bu bütçede eski paröaları kullanman geriekecej bu da baya zahmetli bütün günümü sana harcamak isterim ama maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resulcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. el alıcaksın galiba nerede oturuyorsun ?
Karabük te oturuyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis şimdi 1500 2000 TL baya füşük bütçe hazır apu sistem var ise linki eklerim ama hazır yok ise tek tek toplaman gerekicek ve bu bütçede eski paröaları kullanman geriekecej bu da baya zahmetli bütün günümü sana harcamak isterim ama maalesef
Bu pc çok mu kötü hocam , işimi görmez mi

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Çok sağolasın teşekkür ederim 🙏
Sahibinden de araştırdım gayet iyi sistem topladım fakat parçaları alırken pazarlığı unutma ha bu arada ssd yi daha iyi bişi almak güzel olur ama bütçeni düşünüyorsan kalsın

Toplam 1800 küsür

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Sahibinden de araştırdım gayet iyi sistem topladım fakat parçaları alırken pazarlığı unutma ha bu arada ssd yi daha iyi bişi almak güzel olur ama bütçeni düşünüyorsan kalsın

Toplam 1800 küsür
Helal olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resulcan

Toplam 1800 küsür
Allah senden razı olsun , benim şuan param yok borç alıcam , ne kadar vaktim var hemen satılır mı , 1 2 güne ihtiyacım var da

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Doa

Toplam 1800 küsür
Doatum çok pardon kasa iptal. Yenisini atıyorum

Allah senden razı olsun , benim şuan param yok borç alıcam , ne kadar vaktim var hemen satılır mı , 1 2 güne ihtiyacım var da
Daha bir sürü satıcı var 3 5 fiyat oynar ama dert etme bana özelden mesaj yazabilirsin veya discordun varsa da olur

Kasa bu daha iyi olur bir sorun olunca yaz özelden aktifim

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Doa

Doatum çok pardon kasa iptal. Yenisini atıyorum

Daha bir sürü satıcı var 3 5 fiyat oynar ama dert etme bana özelden mesaj yazabilirsin veya discordun varsa da olur

Kasa bu daha iyi olur bir sorun olunca yaz özelden aktifim
Bu kasa daha iyi olmazmı ?https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ge-66s-mesh-panel-gaming-kasa-869066377/detay

Top Bottom