Neler Yeni

Bu hazır sistem hem oyun yapımı hem programlama hem de oyun için alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Eren KAVUT
1721579003084.png

Bu sistem bahsettiğim kriterlere uygun mudur?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Tercihim 4070 maalesef
4070 mi rx 7900xt karşısında eminmisiniz emin olun rx 7900xt 4070 ezer eğer nvidia fan boysanız ayrı o konu o zaman bu ssiteme bakabilirsiniz ne diyim siz bilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Eren KAVUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayriyeten bütçe o kadara çıkmıyo maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

4070 mi rx 7900xt karşısında eminmisiniz emin olun rx 7900xt 4070 ezer eğer nvidia fan boysanız ayrı o konu o zaman bu ssiteme bakabilirsiniz ne diyim siz bilirsiniz

Güzel sistemmiş

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Ayriyeten bütçe o kadara çıkmıyo maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel sistemmiş
o anladım bütçe sebebiyle beğenmediniz demek rx 7900xt yi o zaman sorun değil bu arada ben rx 7900xt övdümde baya 4070 ti süperde o kadar geri değil rx 7900xt biraz daha güçlü ve +4vrami var sadece 4070 ti süperde güzeldir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Eren KAVUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o anladım bütçe sebebiyle beğenmediniz demek rx 7900xt yi o zaman sorun değil bu arada ben rx 7900xt övdümde baya 4070 ti süperde o kadar geri değil rx 7900xt biraz daha güçlü ve +4vrami var sadece 4070 ti süperde güzeldir
Tamamdır teşekkür ederim

Raclod

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerem

amd belki daha güçlü olabilir ama gerek teknoloji gerek rahatlık anlamında nvidia alır

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
amd belki daha güçlü olabilir ama gerek teknoloji gerek rahatlık anlamında nvidia alır
ilk olarak doğum gününüz kutlu olsun sizin dediğinize katılmıyorum en amd ne nvidia neden intel fanboylarını sevmem sizde onlardansanız ben hangisi daha düşük fiyata veya aynı fiyata daha iyi bi performans veriyorsa ona bakarım şuan ekran kartlarında en kötü olarak anılan inteli bile FP ise alırım benim tercihim bu

Raclod

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerem
ilk olarak doğum gününüz kutlu olsun sizin dediğinize katılmıyorum en amd ne nvidia neden intel fanboylarını sevmem sizde onlardansanız ben hangisi daha düşük fiyata veya aynı fiyata daha iyi bi performans veriyorsa ona bakarım şuan ekran kartlarında en kötü olarak anılan inteli bile FP ise alırım benim tercihim bu
Doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim :) konuya gelicek olursak etrafımda amd kullanan ve pişman olanlar olduğu için amd yi sevmiyorum evet saf performansı daha güçlü ama dlss 3 gibi teknolojiler sayesinde görüntü de bozulma olmadan güzel fps artıyor.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim :) konuya gelicek olursak etrafımda amd kullanan ve pişman olanlar olduğu için amd yi sevmiyorum evet saf performansı daha güçlü ama dlss 3 gibi teknolojiler sayesinde görüntü de bozulma olmadan güzel fps artıyor.
sizin fikriniz konuyla alakasız mesaj atmak istemiyorum fikrinize saygı duyuyorum

Top Bottom