Neler Yeni

Bu hazır sistem nasıl ? daha iyisi için tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Çavdar
arkadaşlar merhaba yeni bir masaüstü PC almaya karar verdim bütçem 15-20k arası inevntusda güzel bir kasa buldum fakat ekran kartı konusunda kararsız kaldım
bunu direkt bu şekilde alsam işimi ne kadar görür rdr2 gibi yüksek kaliteli oyunları oynatır mi veya oynatması için nasıl takviyeler yapılması gerekli yardımcı olur musunuz
bu işlerden az anlıyorum çok bı bilgim yok şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
oguz kagan
arkadaşlar merhaba yeni bir masaüstü PC almaya karar verdim bütçem 15-20k arası inevntusda güzel bir kasa buldum fakat ekran kartı konusunda kararsız kaldım
bunu direkt bu şekilde alsam işimi ne kadar görür rdr2 gibi yüksek kaliteli oyunları oynatır mi veya oynatması için nasıl takviyeler yapılması gerekli yardımcı olur musunuz
bu işlerden az anlıyorum çok bı bilgim yok şimdiden teşekkürler.
anakartın ddr4 mu ddr5 mi olsun ona göre önereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/3353...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunu alabilirsin zaten o bütçeye ddr5 almak zor

Hanaz

80+ Silver
Alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
oguz kagan
hocam sizin önerdiğiniz fp olarak daha mı iyi bana inventus daha cazip geldi ama sizin önerdiğiniz de güzel gibi sizce hangisini almalıyım ddr4-5 farkını bilmiyorum
moruk sen ben sadece oyun oynucam başka bi şey umruma değil diyosan ddr4 alacan ama render iş gibi şeyler varsa ddr5 alacan en basit anlatım bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet Efe Metin
hocam sizin önerdiğiniz fp olarak daha mı iyi bana inventus daha cazip geldi ama sizin önerdiğiniz de güzel gibi sizce hangisini almalıyım ddr4-5 farkını bilmiyorum
Ddr5 daha yeni nesil ve daha hızlı oynatır.Ddr4 sistemler daha ucuz.Yani bu bütçede Ddr4 daha mantıklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,281
Üyeler
140,972
Son üye
Akif1230
Top Bottom