Neler Yeni

Bu kasa alınır mı? Evkurdan almam lazım

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Hocam biz de Evkur'dan almayı düşünüyorduk. Sonra paramızı boşa harcamak yerine kredi kartı çıkartıp sadece bilgisayara taksit için kullanmak daha mantıklı geldi. Siz de öyle yapın, eğer yapamıyorsanız bunu söylemek hiç içimden gelmesede alınabilir.
Ben bir şey merak ediyorum. Insanlar neden evkur'dan almak zorunda ki?
Direk kredi kartı ile alsın herkes sonra ATM ye gider nakit para ile kredi kartının bilgisayar borcunu öder yani. Yine nakit ile ödeniyor illa evkur olmasına gerek yok

ELECTUS

80+ Silver
Almayın.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Parayı çöpe atmak istiyorsan neden olmasın

Jaja50

80+ Silver
Ben bir şey merak ediyorum. Insanlar neden evkur'dan almak zorunda ki?
Direk kredi kartı ile alsın herkes sonra ATM ye gider nakit para ile bilgisayarın borcunu öder yani. Yine nakit ile ödeniyor illa evkur olmasına gerek yok
Kredi kartı elini yakmış, bir daha elini sürmek istemeyen korkulu aileler oluyor. Ben de bunlardan biriydim fakat annemi ikna ettim, içine sindi.

NickName1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Burak şahi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Kredi kartı elini yakmış, bir daha elini sürmek istemeyen korkulu aileler oluyor. Ben de bunlardan biriydim fakat annemi ikna ettim, içine sindi.
Kredi kartı ile ne olabilir ki?
Hani gidip Sinerjiden İtopyadan falan alırsan dolandırılmayacağın kesin. Bu basit bir internetten araştırma ile bulunabilir.
Bana aşırı saçma geliyor Evkur falan

Jaja50

80+ Silver
Hani gidip Sinerjiden İtopyadan falan alırsan dolandırılmayacağın kesin. Bu basit bir internetten araştırma ile bulunabilir.
Annemler daha önce çok borca girdi hiç anlatmak istemiyorum şu an. Bilgisayar haricinde kötü şeyler oldu o yüzden güvenemeyen "kredi kartına girersek borca batarız" diyen aileler olabiliyor. Allah'dan annem şu an öyle değil.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bak Kanka bu sistem acayip pahalı. Sana tavsiyem paranı biriktir adam akıllı bir şey al. 4k ya bunun gibi sistem alırsın.

B.Toprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Toprak Altun
Parayı çöpe atmak istiyorsan neden olmasın

Annemler daha önce çok borca girdi hiç anlatmak istemiyorum şu an. Bilgisayar haricinde kötü şeyler oldu o yüzden güvenemeyen "kredi kartına girersek borca batarız" diyen aileler olabiliyor. Allah'dan annem şu an öyle değil.
Bak Kanka bu sistem acayip pahalı. Sana tavsiyem paranı biriktir adam akıllı bir şey al. 4k ya bunun gibi sistem alırsın.
Hepinize teşekkürler Bugün alacaktık ama öyleyse haziranda ancak bir pc alabileceğim.Ancak o zaman kredi kartından alabilirim. O zaman 6000tl ye bana herhangi bir yerden monitör dahil sistem önerebilir misiniz?

Jaja50

80+ Silver
Hepinize teşekkürler Bugün alacaktık ama öyleyse haziranda ancak bir PC alabileceğim.Ancak o zaman kredi kartından alabilirim. O zaman 6000tl ye bana herhangi bir yerden monitör dahil sistem önerebilir misiniz?
Bunun için yeni konu açarsanız yardımcı olacaklardır.

Top Bottom