Neler Yeni

Bu kasa ve psu alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hazır sistem aldım hazır sistemi icinden bu kasa ve psu var sizce alınırmi sisteme zarar verirmi kötümü dür bu ?

Hasan344

80+ Gold
Alınmaz. PSU kalitesiz.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,050
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bütçe nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz. PSU kalitesiz.

Peki bu hazır sistem nasıl alınırmi acaba

Hasan344

80+ Gold

Peki bu hazır sistem nasıl alınırmi acaba
Biraz pahalı hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Biraz pahalı hocam.
Ama diğer kasaya göre daha mi iyi veya hangisi iyi aralarındaki tek fark kasa ve psu farki bu araza ikiside hazir sistem normalde

Ama diğer kasaya göre daha mi iyi veya hangisi iyi aralarındaki tek fark kasa ve psu farki bu araza ikiside hazir sistem normalde
Ayni sistem digeride

Hasan344

80+ Gold
Hocam bütçe söyleyin daha iyi bir sistem önerelim.

Spesifik olarak NVIDIA seçmediyseniz AMD tarafından 6700 XT'li sistem alabilirsiniz hocam bu fiyatlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Hocam bütçe söyleyin daha iyi bir sistem önerelim.
Hocam öneri degil sorun sadece vatandan alabilirim hazır sistem olarak ve sadece bu iki hazır sistem vardı ufuz olarak ikisinde birisini alabilirim sadece ikiside ayni sistem sadece senin dediğin gibi psu baya kalitesiz diğerini alsam olurmu

Hasan344

80+ Gold
Hocam öneri degil sorun sadece vatandan alabilirim hazır sistem olarak ve sadece bu iki hazır sistem vardı ufuz olarak ikisinde birisini alabilirim sadece ikiside ayni sistem sadece senin dediğin gibi psu baya kalitesiz diğerini alsam olurmu
İllaki vatan diyorsanız diğer attığınız sistemin bileşenleri kaliteli. Fiyatı yuksek ama dediğiniz gibi ise alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
İllaki vatan diyorsanız diğer attığınız sistemin bileşenleri kaliteli. Fiyatı yuksek ama dediğiniz gibi ise alınır.
Peki ben bu ilk baştaki hazır sistemi aldım bana birkac eksiği var toplayıp evine göndereceğiz dediler yani daha teslim almadım iptal edebiliyormuyum?

Hasan344

80+ Gold
Peki ben bu ilk baştaki hazır sistemi aldım bana birkac eksiği var toplayıp evine göndereceğiz dediler yani daha teslim almadım iptal edebiliyormuyum?
Edebilirsin diye biliyorum.

Top Bottom