Neler Yeni

bu kız neden beni engelledi

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Boş neden bu kadar taktın ? İşine bak sporunu yap kitap oku farklı kızlarla takılmaya çalış, bunlar varken hala seni bırakan kıza takmışsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam cevabını sorarak öğrenebilirsiniz konuşun güzelce
Sormaya gerek bile yok kız direkt "uza" demiş işte.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Boş neden bu kadar taktın ? İşine bak sporunu yap kitap oku farklı kızlarla takılmaya çalış, bunlar varken hala seni bırakan kıza takmışsın.

Sormaya gerek bile yok kız direkt "uza" demiş işte.
Ağır konuşmuş bencede fazla umursamamak lazım ayıp etmiş

Tre-x

80+ Silver
Üstünden 4 ay geçmiş tahmin ediyorum bu 4 ay içerisinde başka hiçbir kızla ilişki yasamadiniz veya konusmadiniz bunu bi takıntı haline getirmeye çalışıyorsun gibime geliyor yapma bir sürü kız var o olmazsa başkası olur hem bu sene yks ye girecekmissin çalış git oku üniversite ortamında daha güzel kızlar vardır illa

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Üstünden 4 ay geçmiş tahmin ediyorum bu 4 ay içerisinde başka hiçbir kızla ilişki yasamadiniz veya konusmadiniz bunu bi takıntı haline getirmeye çalışıyorsun gibime geliyor yapma bir sürü kız var o olmazsa başkası olur hem bu sene yks ye girecekmissin çalış git oku üniversite ortamında daha güzel kızlar vardır illa
Yanlış anlaşılmak istemem ama tek bir kıza bağlı kalıp bu kafada ilerlerse üniversitede ortamında da bir şey yapamaz kendini geliştirmesi lazım.

Ağır konuşmuş bencede fazla umursamamak lazım ayıp etmiş
Kızlar böyledir sosyal medyada onlara çok fazla ilgi verildiği için ( biri gider diğeri gelir kafası), ama arkadaş çok hata yapmış, ve hala bu kızın yaptıklarını kafa takıyor.

Major

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
İsim
Forumdan biri olabilir konuyu görmüştür

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
https://forum.donanimarsivi.com/konu/bu-kiz-ne-yapmaya-calisiyor.504032/ burda da yazmıstım ınstagramda istegımı 1 hafta sonra kabul ettı sonra bana attıgı istegı gerı cekıp takıpcılerden cıkardı az once ıse beni engelledi bunları sızce neden yapıyor hıcbır anlam veremıyorum sadece sevmıstım kızı hıcbır kotulugumu gormedı 14 hafta once red yemıstım ondan. sımdı de bunlar oluyor o gunden bu gune topu topu 2-3 defa konusmamısızdır anlam veremedım nedne boyle davranıyor

bu arada ıstegını gerıo cıkarıp takıpten cıkarması gecen hafta oluyor
Görünce sor

Sir Cem T-oker

80+ Gold
bu forumun kızlardan çektiği ne böyle.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
butun taslar yerıne oturdu ıhanete ugradık oların sınıfnda bır arkdasım vardı kız cocugu gıbı trıp attı bize sonra da ben ve onunla aramda gecen mesajları kıza gostermıs valla cıldııryorum su anda

butun taslar yerıne oturdu ıhanete ugradık oların sınıfnda bır arkdasım vardı kız cocugu gıbı trıp attı bize sonra da ben ve onunla aramda gecen mesajları kıza gostermıs valla cıldııryorum su anda
mesajlarda hiç kotu sey yazmıyor

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Fazla yüksekten uçuyor hanımefendi. Sağlam çakılır bu gidişle. Senin işe gelince, hiçbir cacık olmaz sal kızı.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye