Neler Yeni

Bu klavye takası mantıklı mı?

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Benim ürünüm 5 günce önce kargodan geldi. Redragon K568R red switch sahibiyim.
Karşı tarafın Mavi Switch Gamepower Warlock klavyesi 3 aylık. Ben takası yapıp üstüne 225 TL alacağım. Sizce mantıklı mı?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Şahsen mantıklı değil redragon iyi marka gamepower a göre bide red sw e blue sw takası yapıyorsun daha sonra pişman olabilirsin sesden

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
senin klavye daha iyi kanka gerek yok para için mavi switch kafa şişirir

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen mantıklı değil redragon iyi marka gamepower a göre bide red sw e blue sw takası yapıyorsun daha sonra pişman olabilirsin sesden
Hocam çınlama var benim klavyede. O da rahatsız ediyor. Bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin klavye daha iyi kanka gerek yok para için mavi switch kafa şişirir
Aşırı çınlama var. Ama çınlamadan daha büyük sıkıntı çıkarır dersen blue switch bilemem.

Mert.k

80+ Bronze
Benim ürünüm 5 günce önce kargodan geldi. Redragon K568R red switch sahibiyim.
Karşı tarafın Mavi Switch Gamepower Warlock klavyesi 3 aylık. Ben takası yapıp üstüne 225 TL alacağım. Sizce mantıklı mı?
alınmaz o klavyenın bır sure sonra tuşlar gg oluyor kullandım onayladım sıkıntılı etme gerek yok klavyen guzel

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
alınmaz o klavyenın bır sure sonra tuşlar gg oluyor kullandım onayladım sıkıntılı etme gerek yok klavyen guzel
Bende ona takılıyorum zaten, herkes sorunlu diyor.

Mert.k

80+ Bronze
Bende ona takılıyorum zaten, herkes sorunlu diyor.
hiç gerek yok knk o klavye aşırı rahatsız edıyorsa iade hakkın varsa ıade et uğraşma ya da sıfrı dıye sat az fıyat kırıp ama mantıkl ıdeğil bence

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Çınlama dediğin yay sesi mi
Mavi switch tek başına yaşamıyosan akıl işi değil ben hydra r7 kullanıyordum optik switch olmasına rağmen evde kullanamaz hale geldiğim için değiştirmek zorunda kaldım

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
hiç gerek yok knk o klavye aşırı rahatsız edıyorsa iade hakkın varsa ıade et uğraşma ya da sıfrı dıye sat az fıyat kırıp ama mantıkl ıdeğil bence
Vallaha iade almazlar hocam. Mekanik klavyelerde normal diyorlar çınlama.

Çınlama dediğin yay sesi mi
Mavi switch tek başına yaşamıyosan akıl işi değil ben hydra r7 kullanıyordum optik switch olmasına rağmen evde kullanamaz hale geldiğim için değiştirmek zorunda kaldım
Aile evindeyim ama bir odada tekim. Diğer odalara gider mi ses? Ve evet yay sesi, switchlerin lube edilmesi gerekiyor. Yağlanması gerekiyor bir nevi. O lube dediğimiz yağ gibi üründe 300 TL'den başlıyor.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Vallaha iade almazlar hocam. Mekanik klavyelerde normal diyorlar çınlama.

Aile evindeyim ama bir odada tekim. Diğer odalara gider mi ses? Ve evet yay sesi, switchlerin lube edilmesi gerekiyor. Yağlanması gerekiyor bir nevi. O lube dediğimiz yağ gibi üründe 300 TL'den başlıyor.
Yani ben imzadaki klavyeyi kullanıyorum ne kadar dikkatli dinlediğine göre her klavyede o çınlama sesi mutlaka oluyor azalıyor ama olmamasını hiç duymadım
Ben de odada tek yaşıyorum ve evdeki diğer oda dibimde olmamasına rağmen sürekli evdekiler şikayet ediyordu 2 tane kapalı kapı ve klavye ile şikayet eden arasında yaklaşık 20 metre mesafe vardı sen hesap et gündüz çok sıkıntı olmuyor ama herkes uyuyunca gece sessizliğinde işkenceye dönüyor

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Yani ben imzadaki klavyeyi kullanıyorum ne kadar dikkatli dinlediğine göre her klavyede o çınlama sesi mutlaka oluyor azalıyor ama olmamasını hiç duymadım
Ben de odada tek yaşıyorum ve evdeki diğer oda dibimde olmamasına rağmen sürekli evdekiler şikayet ediyordu 2 tane kapalı kapı ve klavye ile şikayet eden arasında yaklaşık 20 metre mesafe vardı sen hesap et gündüz çok sıkıntı olmuyor ama herkes uyuyunca gece sessizliğinde işkenceye dönüyor
Ses diğer odalara giderse çok sıkıntı. Benim çınlama sesim çok aşırı hocam. Red switch'te çok sessiz değil bu arada.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,383
İsim
Kerem Çavuş
İnanılmaz kalite farkı var reddragondan devam et hiç girme takas işine

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Şöyle videosunu da vereyim:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,047
Üyeler
157,189
Son üye
wpceza
Top Bottom