Neler Yeni

BU KONUYU KAPATIN, GEREK KALMADI

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selçuk AKSOY
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 1 buçuk ay önce netspeed e geçtim türk telekom'dan, 200 megabitlik tarife, upload hızı 20 ye kadar fakat geçtiğimden beri çözülemeyen sorun var, canlı yayınlarım sürekli drop lu ve berbat durumda bu yüzden canlı yayın yapamıyorum, görev yöneticisinden baktığımda ise dosya upload ederken bile upload hızı acayip dalgalı, 25-26 megabitlere çıkıyor bir süre sonra 18 olup 1 lere kadar 2 lere kadar düşüyor tekrar fırlıyor 20 li değerlere, müşteri hizmetlerini fena darladım 1 aydır her türlü yolu denedik modem değiştik uçtan uca altyapıya bakıldı, farklı sıfır temiz kurulum bilgisayarda denendi, hızım 100 megabite çekilip kısıtlama yapıldı, statik ip tanımlanıp test edildi, modem den port açıp dns ayarlamaları aklınıza gelen gelmeyen her şey yapıldı ama yokkk, en sonunda uğraşmaktan sıkıldı netspeed bizim gönderdiğimiz hat değerleri normal yapacak bişey yok dedi çıktı kenara, ping sürem de telekomda iken 5-6 olurdu en fazla ama 13-14 den aşağı ping alamıyorum. Yurtdışı sunucularında mı var acaba bu sorun netspeed in anlayamadım, Nperf den yaptığım test sonuçlarını aşağıya bırakıyorum. Çözüm bulamazsam ISS değiştireceğim artık yapılabilecek başka bişey kalmadı, bu durumu yaşayan başka birisi var mı veya tecrübe edip sorunu çözmüş birileri ? Şimdiden teşekkürler.

Nperf.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,681
Üyeler
149,426
Son üye
Ryder W
Top Bottom