Neler Yeni

Bu laptop beni uzun süre götürür mü? / Almalı mıyım?

MEVbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Musa Emre Varol
Laptop ve masaüstü al diyebler olmuş. Kardeşlerim universiteye veya uzak bir yere gidilecekse veya evde durulmayacaksa 2000₺ lik laptop Chrome bile acmaz. Sadece worda filan girer. Eğer şimdi çok aceleniz yoksa elektronik eşya Şimdi Almayın!

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
Laptop ve masaüstü al diyebler olmuş. Kardeşlerim universiteye veya uzak bir yere gidilecekse veya evde durulmayacaksa 2000₺ lik laptop Chrome bile acmaz. Sadece worda filan girer. Eğer şimdi çok aceleniz yoksa elektronik eşya Şimdi Almayın!

Şuan idarelik bir PC m yok ve dolarında düşmeyeceği artışa devam edeceği yönünde bir çok iddia var o yüzden bi kaç gün içinde almayı düşünüyorum

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Aynı bilgisayarı 8gb ram takviyesi yaptım, 1 haftadır kullanıyorum. Arkadaşların söylediği gibi o ekran kartına sahip en uygun laptop. Sen masaüstü topla diyen güruha bakma onlar buranın bitki örtüsü normaldir. 3-4 sene seni üzmez bunu söyleyebilirim.

AARON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
İbrahim TAŞ

Bu laptop beni uzun süre idare eder mi?
Veya bu fiyat aralığında daha iyi laptop önerisi olan var mı?
Masaüstü düşünmezmisin hp pavilion gamebook serisi var bende 2 tane ama hp şöyle söyleyeyim kışın klima açmana gerek kalmadan oyunda evini ısıtır :D monster ve msi güzel laptop olarak arkadaşım da msi var 2 sene önce aldı gayet memnun ben pavilion series aldım memnun değilim :) bu laptop seni her türlü uzun süre götürür tabi ama yine de tercih senin :)

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
Aynı bilgisayarı 8gb RAM takviyesi yaptım, 1 haftadır kullanıyorum. Arkadaşların söylediği gibi o ekran kartına sahip en uygun laptop. Sen masaüstü topla diyen güruha bakma onlar buranın bitki örtüsü normaldir. 3-4 sene seni üzmez bunu söyleyebilirim.

Bir yerde içini açınca garantisinin bittiğini duydum doğru mu

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Masaüstü düşünmezmisin hp pavilion gamebook serisi var bende 2 tane ama hp şöyle söyleyeyim kışın klima açmana gerek kalmadan oyunda evini ısıtır :D monster ve MSI güzel laptop olarak arkadaşım da MSI var 2 sene önce aldı gayet memnun ben pavilion series aldım memnun değilim :) bu laptop seni her türlü uzun süre götürür tabi ama yine de tercih senin :)
Sene 2020 be abi. Isınma artık markadan ziyade işlemcinin tdp değerine, markasına bağlı. Arkadaşının bahsettiği laptop fabrika çıkışlı 30w tdp değerli geliyor. Undervoltlu bir nevi yani. Ayrıca ekran kartı da maxq versiyonu. Bu bilgisayarı kendim kullanıyorum ısıtmanın imkanı yok. Bilmeden araştırmadan fanatizme soyunmayın lütfen. 100C de cayır cayır yanan monsterlar gördü bu gözler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yerde içini açınca garantisinin bittiğini duydum doğru mu
Sallamışlar. Monster ve Hp de sorun olmuyor. MSI da garanti bitiyor ama doğru.

AARON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
İbrahim TAŞ
Sene 2020 be abi. Isınma artık markadan ziyade işlemcinin tdp değerine, markasına bağlı. Arkadaşının bahsettiği laptop fabrika çıkışlı 30w tdp değerli geliyor. Undervoltlu bir nevi yani. Ayrıca ekran kartı da maxq versiyonu. Bu bilgisayarı kendim kullanıyorum ısıtmanın imkanı yok. Bilmeden araştırmadan fanatizme soyunmayın lütfen. 100C de cayır cayır yanan monsterlar gördü bu gözler.
Bilgisayarı kötüleyen olmadı neyin fanatizmi anlamadım ? 2 sene önceki pavilion serisini anlattım ben dikkatli oku ona göre yorumunu yap

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sallamışlar. Monster ve Hp de sorun olmuyor. MSI da garanti bitiyor ama doğru.
Taktığın ramin linkini atar mısın ben de leptopla beraber sipariş edeyim

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Bilgisayarı kötüleyen olmadı neyin fanatizmi anlamadım ? 2 sene önceki pavilion serisini anlattım ben dikkatli oku ona göre yorumunu yap
10 sene önce de pavilion vardı şuan da var. Her şey değişiyor teknoloji dünyasında. Görmüşsün bir forumda kombi açmaya gerek kalmaz lafını kullanıp duruyorsun. Araştır, öğren öyle yorum yap.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Taktığın ramin linkini atar mısın ben de leptopla beraber sipariş edeyim

Hi-level daha uygun ama aradaki fiyat farkına değecek kalite farkı var unutma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom