Neler Yeni

bu laptop iş yapar mı?

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah

.RBO.

80+ Silver
Potcast tipi video yapabilirsiniz lolde girer ama ram ve depolama yükseltmesi şart
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopta sistemin kullanabileceği 2 gb ram var (eğer intel i gpu 2 gb ram i kullanıyorsa)

.RBO.

80+ Silver
onu nasıl yaparım kankam?
Eger laptop üzerinde boşta ram slot u varsa ve kasayı açmak garantiyi bozmuyor ise kasayı açıp rami takıp geri kapatırsın bu kadar basit yapıyorsa laptop servsine de gönderebilirsin

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eger laptop üzerinde boşta ram slot u varsa ve kasayı açmak garantiyi bozmuyor ise kasayı açıp rami takıp geri kapatırsın bu kadar basit yapıyorsa laptop servsine de gönderebilirsin
tamdır kankam o zaman siparişi veriyorum

.RBO.

80+ Silver
Ama bu laptoplarda genelde slot olmuyor ve ram onboard şeklinde geliyor araştırmanızı önerim youtubeye laptop modeli + ram update yazarsanız çıkar

Bekle

Ama bu laptoplarda genelde slot olmuyor ve ram onboard şeklinde geliyor araştırmanızı önerim youtubeye laptop modeli + ram update yazarsanız çıkar

Bekle
Yazdığımı oku acil

Laptop elinde patlamasın sonra

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah

Bekle

Yazdığımı oku acil

okudum kankam teşekkür ederim ilgileniğin için

Bekle

Yazdığımı oku acil

bugün açılan konuyu sana atsam orada daha detaylı bilgiler veriyorlardı oradan bakma şansın var mı kankam daha net bilgiye ulaşırız

.RBO.

80+ Silver
okudum kankam teşekkür ederim ilgileniğin için

bugün açılan konuyu sana atsam orada daha detaylı bilgiler veriyorlardı oradan bakma şansın var mı kankam daha net bilgiye ulaşırız
Konuyu buldum 1 adet boş slot mevcuuş alıp 8 gb daha ram takabilirsiniz 12 gb raminiz olur 2 gb igpu 10 gb de sitem için (16 da olur 20 gb raminiz olur sistem için 18 gb ram igp için 2 gb ram olur) iki secenekte işizi görür

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Konuyu buldum 1 adet boş slot mevcuuş alıp 8 gb daha ram takabilirsiniz 12 gb raminiz olur 2 gb igpu 10 gb de sitem için (16 da olur 20 gb raminiz olur sistem için 18 gb ram igp için 2 gb ram olur) iki secenekte işizi görür
kankam güzel bilgiler için çok teşekkür ediyorum ama bir tık anlamadım desem 😅

o ram ekleme olayını Asus'un yetkili servisinden mi yaptırabilirim ve ne kadar sürede yaptırmam gerekir?

bir de kankam freedos laptop ve ben bu laptopa nasıl win 10 pro kurabilirim?

.RBO.

80+ Silver
kankam güzel bilgiler için çok teşekkür ediyorum ama bir tık anlamadım desem 😅

o ram ekleme olayını Asus'un yetkili servisinden mi yaptırabilirim ve ne kadar sürede yaptırmam gerekir?

bir de kankam freedos laptop ve ben bu laptopa nasıl win 10 pro kurabilirim?
Hocam şimdi öncelikle windows mevzusundan bahsedeyim youtubeye free do laptopa nasıl windows kurulur yazarsanız çıkar (technopat önerim)
Ram mevsuzuna gelirsek uygun modeli satın alın servisi arayıp sorun olursa sevrise not düşüp ram ile birlikte gönderin

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Hocam şimdi öncelikle windows mevzusundan bahsedeyim youtubeye free do laptopa nasıl windows kurulur yazarsanız çıkar (technopat önerim)
Ram mevsuzuna gelirsek uygun modeli satın alın servisi arayıp sorun olursa sevrise not düşüp ram ile birlikte gönderin
son olarak kankam sence alınır mı onu sorayım. Üniversitede lazım olduğu için almak istiyorum ve şuan en kötü laptoplar 15k'dan başlıyor ve bu cihaz lol oynamalık ve ufak video editi için alınabilir gibi geldi. Al dersen hemen sipariş vereceğim

soul

80+ Silver
son olarak kankam sence alınır mı onu sorayım. Üniversitede lazım olduğu için almak istiyorum ve şuan en kötü laptoplar 15k'dan başlıyor ve bu cihaz lol oynamalık ve ufak video editi için alınabilir gibi geldi. Al dersen hemen sipariş vereceğim
Eğer alabiliyorsan bütçeni zorlayabildigin bir laptop al.
İlerde daha rahat edersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,466
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom