Neler Yeni

bu laptop iş yapar mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kanka 9k'ya kadar çıkabilirim var mı bir önerin?
RAMi sonradan eklersen bu gayet iyi. Donanım arşivi de incelemişti bu seriden bir cihazı, incelemede de fena değildi bence.

Bu da bir üst modeli ama biraz zorlar sanırım 😀

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
RAMi sonradan eklersen bu gayet iyi. Donanım arşivi de incelemişti bu seriden bir cihazı, incelemede de fena değildi bence.

Bu da bir üst modeli ama biraz zorlar sanırım 😀
reyiz teşekkürler önerin için. Şunu merak ettim de ilk attığın ucuz laptopla benim attığım asus olan arasında kalsan hangisini alırdın?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
reyiz teşekkürler önerin için. Şunu merak ettim de ilk attığın ucuz laptopla benim attığım asus olan arasında kalsan hangisini alırdın?
R3 7320U Asusdakine göre ciddi manada güçlü bir işlemci. Bu seride RAM yükseltiliyor mu emin değilim Asus da yükseliyor onu gördüm, Acerde yükselmiyorsa mecburen Asus al 4GB yetmez çünkü.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
R3 7320U Asusdakine göre ciddi manada güçlü bir işlemci. Bu seride RAM yükseltiliyor mu emin değilim Asus da yükseliyor onu gördüm, Acerde yükselmiyorsa mecburen Asus al 4GB yetmez çünkü.
donanım arşivinden incelemesini izliyorum ve gömülü ram olduğu için yükseltilemiyor dedi sanıoyrum o yüzden asus olanı almalıyım, öyle mi dostum?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
o zaman siparişini veriyorum dostum, teşekkürler yardımın için <3
RAM önerisini de yanında vereyim:

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
RAM önerisini de yanında vereyim:
bu rami alıp normal bir bilgisayarcıda taktırabilirim değil mi?

Top Bottom