Neler Yeni

bu laptopa upgrade için hangi rami almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz
https://app.hb.biz/pDV3G8RpIc4E bu laptopu alacağım upgrade olarak 32gb ram 1tb ssd yapmak istiyorum. nasıl yapacağım? hangi rami ve ssd yi almalıyım?
kanka bende de victus 16 laptop var 16gb yerine 24gb yapıcam. takılı olan 2x8 ler samsung 5600mhz cl48. bunlardan birini çıkartıp yerine 16gb team elite 5200mhz cl40 takıcam. araştırmalarıma göre iki ram ortada buluşup 5200mhz ve cl48 olarak çalışacak. yetkiliyle iletişim kurup bu durumu sordum . takabilirsin o şekilde desteklemektedir dedi. bekliyorum ram gelsin takıcam. sende bütçene uygun bir ram seçip ürün danışmanına sor bence. muhtemelen seninkide destekliyordur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptopu satın alacağın sayfaya girince sadece mesai saatlerinde sağ altta chat beliriyor ürün danışmanıyla iletişime geçebiliyorsun ben ordan sordum.

PembeKek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sude
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka bende de victus 16 laptop var 16gb yerine 24gb yapıcam. takılı olan 2x8 ler samsung 5600mhz cl48. bunlardan birini çıkartıp yerine 16gb team elite 5200mhz cl40 takıcam. araştırmalarıma göre iki ram ortada buluşup 5200mhz ve cl48 olarak çalışacak. yetkiliyle iletişim kurup bu durumu sordum . takabilirsin o şekilde desteklemektedir dedi. bekliyorum ram gelsin takıcam. sende bütçene uygun bir ram seçip ürün danışmanına sor bence. muhtemelen seninkide destekliyordur.
tamamdır hocam teşekkürler

PembeKek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sude
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptopu satın alacağın sayfaya girince sadece mesai saatlerinde sağ altta chat beliriyor ürün danışmanıyla iletişime geçebiliyorsun ben ordan sordum.
hocam bir de şey soracağım 2. ram olarak o attığım laptoptakiyle aynı rami mi almak zorundayim? (hepsiburadadan alacağım ama orada sorulacak yer bulamadım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Deniz
hocam bir de şey soracağım 2. ram olarak o attığım laptoptakiyle aynı rami mi almak zorundayim? (hepsiburadadan alacağım ama orada sorulacak yer bulamadım)
sıkıntı olmaz iki ramden hangisinin hızı daha düşükse ikisinide o hızda, ve ikisinden hangisinin gecikme değeri daha yüksekse onu kullanır (örn cl48 ve cl40 ramler bulunuyorsa cl40 olanda cl48 değerinde çalışır)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,563
Üyeler
147,905
Son üye
kadir_555
Top Bottom