Neler Yeni

Bu monitörü buradan almalı mıyım?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget
Bu monitörü almayı düşünüyorum. Düne kadar Hepsiburada'da fiyatı 3299₺ idi zam yemiş. Şimdi PTT AVM'de güncel fiyatı 3093₺. Satıcı Hepsiburada'da, Amazon'da da, N11'de de PTT AVM'de de aynı. 1 ay sonra almayı düşünüyordum ama fiyat stabil durur mu yoksa PTT Avm'den alayım mı bugün yarın? Ayrıca PTT AVM olması sıkıntı çıkartır mı satıcı aynı sonuç olarak. PTT AVM'de de satıcı puanı %92.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,891
İsim
Emre siyah
satıcı techburada sıkıntı çıkmayacaktır ben hepsiburada üzerinden aldım techburada satıcısından.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
satıcı techburada sıkıntı çıkmayacaktır ben hepsiburada üzerinden aldım techburada satıcısından.
sizinki de aynı model mi? 65R-B ile tek farkı PİVOT olmaması mı? Mesela 60R-B'de asansör özelliği var mı?

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Mert
Kısa sürede oluşabilecek panel arızaları ve ölü pikseller için 14 günlük cayma süresi yerine 1 ay cayma süresi kullanmak istiyorsanız 300₺ fazla ödeyerek mutlaka amazon’u tercih edin.

Amazon, iade konusunda işin sonu.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget
Pivot özelliği yok dostum ayaklardan anlarsın zaten.
Pivot olmadığını biliyorum asansörü soruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısa sürede oluşabilecek panel arızaları ve ölü pikseller için 14 günlük cayma süresi yerine 1 ay cayma süresi kullanmak istiyorsanız 300₺ fazla ödeyerek mutlaka amazon’u tercih edin.

Amazon, iade konusunda işin sonu.

Geldiği gibi pixel testi yaparım çıkarsa iade ederim satıcı güvenilir sorun olmaz

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Mert
Pivot olmadığını biliyorum asansörü soruyorum

Geldiği gibi pixel testi yaparım çıkarsa iade ederim satıcı güvenilir sorun olmaz
Pttavm iade durumunda nasıl bir tavır alır bilmiyorum. Sırf ölü pikselle bitmiyor iş. Bir ay içerisinde üç monitör iade ettim. İkisi bir hafta 10 gün içinde panel arızası verdi. Karar sizin.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget
Pttavm iade durumunda nasıl bir tavır alır bilmiyorum. Sırf ölü pikselle bitmiyor iş. Bir ay içerisinde üç monitör iade ettim. İkisi bir hafta 10 gün içinde panel arızası verdi. Karar sizin.

İade olayı satıcıya bağlı bir durum değil mi?

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Mert
İade olayı satıcıya bağlı bir durum değil mi?
Değil.

Örneğin; direkt incehesap sitesinden aldığınız bir ürünü iade ederken. deveye hendek atlatıyorken, hepsiburada üzerinden incehesap’tan alırsanız hiçbir şekilde itiraz edemiyorlar.

Ptt zaten kargo rezaletleriyle ün salmış bir firma. Avm’sine hiç bulaşma derim 3 kuruş fazla ver kafan rahat olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,612
Üyeler
147,573
Son üye
metehancr
Top Bottom