Neler Yeni

Bu pozisyon sizce penaltı mı?

Pozisyon penaltı mı?

• Evet

Oylar: 4 22.2%
  • Hayır

Oylar: 14 77.8%

• Oy kullanan toplam üye
    18

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak âglamasinlar diye kullanmadim. yorumunuz ve nedenini belirtirseniz sevinirim.
Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak âglamasinlar diye kullanmadim.
Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak âglamasinlar diye kullanmadim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video geliyor

Son düzenleme:

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
kendi düşmüş ama senin sağ eli bahane edip penaltı der yine de düşmesinin senle alakası yok gibi ileri atılmış gözüküyopr

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Hakan Keser
Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak âglamasinlar diye kullanmadim. yorumunuz ve nedenini belirtirseniz sevinirim.

Tertemiz pozisyon.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Topa vuruyor önce temiz
futbolda topa tokat atma diye bir kavram yok önce topa vursa bile açık açık 2. müdahale bana o zaman bende liglerde kalecilik yaparken önce topa vurup sonra adama vurmalıyım eğer kurallar cidden böyleyse yapmayacağım şey değil

kendi düşmüş ama senin sağ eli bahane edip penaltı der yine de düşmesinin senle alakası yok gibi ileri atılmış gözüküyopr
mavili oyuncu benim diğer eli beni ilgilendirmiyor sol eli topa tokat attıktan sonra direk bana tokat atıyor

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
futbolda topa tokat atma diye bir kavram yok önce topa vursa bile açık açık 2. müdahale bana o zaman bende liglerde kalecilik yaparken önce topa vurup sonra adama vurmalıyım eğer kurallar cidden böyleyse yapmayacağım şey değil

mavili oyuncu benim diğer eli beni ilgilendirmiyor sol eli topa tokat attıktan sonra direk bana tokat atıyor
kaleci açısından bakıp yorumladım aynı şey mavili için de geçerli tokat gözükmüyor el topa gidiyor

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Eli topta tertemiz

Cr34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mahmut

tertemiz maalesef

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay

Kalecinin niyeti sana tokat atmak değil topa müdahale etmek, el hareketi sonucu ilk teması topa ve topun yönünü de değiştiriyor devamında el doğal bir şekilde hareketin devamı olarak yüzüne çarpmış. Bu penaltı olmaz. Futbolda özellikle kayarak müdahalelerde önce topa vurup sonra rakibinin ayağına vurulan sayısız pozisyon var buna benzer bir durum.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,930
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Bos Bos - penaltı mı değil mi [b8895fXoBsU - 983x553 - 0m04s].png

kalecinin oyuncuya tek teması burada eğer burda itmiş olsa oyuncu arkaya doğru düşmesi veya en azından gerilemesi lazım
oyuncuya sarı kart bence

Top Bottom