Neler Yeni

Bu PS 4 alınır mı? 2400 TL

equinoxx

80+ Bronze
170 TL daha verip param güvende ile almanı tavsiye ederim. Ne olacağı belli olmaz. TC ve adres ben de atayım sana :d ama kiminkini?
Aynı şehirdeyiz ama kargoyla alma mecburiyetindeyim. TC adres vs güvence alacağım ama dolandırıcıya benzemiyor adam elden verme taraftarı. Ama biraz uzak kalıyor bana. Yarın ödemeyi yapacağım kargolatacak inşallah sorun çıkmaz.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aynı şehirdeyiz ama kargoyla alma mecburiyetindeyim. TC adres vs güvence alacağım ama dolandırıcıya benzemiyor adam elden verme taraftarı. Ama biraz uzak kalıyor bana. Yarın ödemeyi yapacağım kargolatacak inşallah sorun çıkmaz.
İnşallah hocam ben garanti olması adına demiştim, eğer sorun çıkmazsa şimdiden hayırlı olsun.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
170 TL daha verip param güvende ile almanı tavsiye ederim. Ne olacağı belli olmaz. TC ve adres ben de atayım sana :d ama kiminkini?
Hocam onu düşündüm merak etmeyin kimlik fotosu isterim ön taraf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir birine benziyor ama biz yinede eşeğimizi sağlam kazığa bağlayalım

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

RB.01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Ranim Bakkour
God Of War ı 1-2 yi oynamadan oynasam hikayeyi kaçırır mıyım yoksa bağlantısız mı oyunlar
Youtubeda özetleri var çok bağlantılı değil yani ama god of war nedir hiç bilmiyorsanız bence özet vb izleyebilirsiniz

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Youtubeda özetleri var çok bağlantılı değil yani ama god of war nedir hiç bilmiyorsanız bence özet vb izleyebilirsiniz
Yok konu falan az çok biliyorum kuzenlerim oynuyordu fiyatlara bakarım artık uygunsa alırım

RB.01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Ranim Bakkour
Yok konu falan az çok biliyorum kuzenlerim oynuyordu fiyatlara bakarım artık uygunsa alırım
Ben olsam almazdım çünkü bu oyunda 4ten bahsediyorum pek fazla eski hikayeye vurgu yapılmamış hem de eski oyunlar bilmem siz bilirsiniz oynamak istiyorsanız oynayın ama gerek olmadığını düşünüyorum

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Ben olsam almazdım çünkü bu oyunda 4ten bahsediyorum pek fazla eski hikayeye vurgu yapılmamış hem de eski oyunlar bilmem siz bilirsiniz oynamak istiyorsanız oynayın ama gerek olmadığını düşünüyorum
Aslında haklısınız zaten God Of War 3 de var onu da oynarım. Battlefield 1 ve 5 var Farcry4-5 var RDR2 falan hikayeli çok oyun var onlar yeterli olur. Tavsiye için teşekkürler

Top Bottom