Neler Yeni

Bu reklamı izlediğim her seferinde rahatsızlaşıyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Bu reklamı her izlediğimde rahatsızlanıyorum. Kalbim çok hızlı atmaya başlıyor. Tansiyonum yükseliyor. Terlemeye başlıyorum.
Çünkü vücudum daha önce yaşamadığı ya da tanık olmadığı ya da empatisini yapamadığı duyguyu gördü.
Bunu vücudunuzun yeni bir korona virüs ile tanışması olarak düşünebilirsiniz. Covid-19 ile ilk defa tanışan vücut nasıl tepkiler verdiyse ben de o ilk tanışma gibi tepkiler verdim.
Bu kadar. Bu konuyu 3 gündür yazıp yazıp duruyorum. Bari paylaşayım da içimde kalmasın. Çünkü paylaşım yapabildiğim tek yer burası. Açıkçası Lost on You şarkısını her dinlediğimde de farklı hissediyordum. Bilmiyorum garip bir şey... Anlatamıyorum. Harbi...

neptün yüksel

80+ Bronze
Türkiye'de son zamanlarda çıkan reklamları hep anlamsız buluyorum.

Sanki Nolan'ın Batman filmleri gibi çekiyorlar. Karanlık ton, farklı hava, duygusal klişeler.
Çok saçma geliyor.

Acaba komedi filmlerinden başka bir şey çekmek isteyenler vardı ama yapımcılar yapmadığı için reklamlarda mı kullanıyorlar bunları :D.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,128
İsim
a l p e r
Türkiye'de son zamanlarda çıkan reklamları hep anlamsız buluyorum.

Sanki Nolan'ın Batman filmleri gibi çekiyorlar. Karanlık ton, farklı hava, duygusal klişeler.
Çok saçma geliyor.

Acaba komedi filmlerinden başka bir şey çekmek isteyenler vardı ama yapımcılar yapmadığı için reklamlarda mı kullanıyorlar bunları :D.
2019dan beri tv izlemiyorum herhalde. Reklamlar bi garip olmuş.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Bu reklamı her izlediğimde rahatsızlanıyorum. Kalbim çok hızlı atmaya başlıyor. Tansiyonum yükseliyor. Terlemeye başlıyorum.
Çünkü vücudum daha önce yaşamadığı ya da tanık olmadığı ya da empatisini yapamadığı duyguyu gördü.
Bunu vücudunuzun yeni bir korona virüs ile tanışması olarak düşünebilirsiniz. Covid-19 ile ilk defa tanışan vücut nasıl tepkiler verdiyse ben de o ilk tanışma gibi tepkiler verdim.
Bu kadar. Bu konuyu 3 gündür yazıp yazıp duruyorum. Bari paylaşayım da içimde kalmasın. Çünkü paylaşım yapabildiğim tek yer burası. Açıkçası Lost on You şarkısını her dinlediğimde de farklı hissediyordum. Bilmiyorum garip bir şey... Anlatamıyorum. Harbi...
Reklamdakine benzer bir olay yaşadıysanız ya da daha önce aklınızdan geçirdiyseniz, bunu düşündüğünüz durumlar oluyosa etkilenmeniz normaldir diye düşünüyorum. Bazı şarkıların da insanda yeri ayrıdır hiç bi şeyde bulamayacağın hazza dönüşür o şarkı. Bunların etkisi olabilir.
Ya da 2. ihtimalle: klipteki kıza aşık oldunuzo.O2

milenix

80+ Gold
Hiç bir şey hissermedim. Gayet normal bir reklamdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2019dan beri tv izlemiyorum herhalde. Reklamlar bi garip olmuş.
Seninki yine iyiymiş ben en son 2014-2015'te fln izlemişimdir. (trt 1'de yayınlanan maçlatı saymassak)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,219
Üyeler
150,422
Son üye
W1nRR
Top Bottom