Neler Yeni

Bu RTX Voice dışarıdan gelen sesleri kesmiyor muydu?

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
Şimdi bu RTX Voice programı, ben bilgisayar başında kulaklıkla otururken arkamdan gelen sesleri benim duymamı engellemeyi amaçlamıyor muydu? Yoksa ben olayı yanlış mı anladım?

Çünkü deneyimlediğim kadarıyla discord vb. programlarda karşımdaki kişinin bu sesleri duymasını engelliyor.

:D

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
2060'ın varsa Broadcast indirmen lazım galiba.Site de öyle gösteriyor.

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hay... Ben de benim arkamdaki sesleri, benim duymamamı sağlayacak bir teknoloji sandım olayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2060'ın varsa Broadcast indirmen lazım galiba.Site de öyle gösteriyor.

Programı indirdim kurdum kullandım, klavye sesleri arkaplan gürültüsü falan diyince, yani ben oyun oynarken falan klavye seslerimi duyuyorum sürekli, onları kesecek sandım, meğer karşıya giden sesi fixliyormuş.

Discord zaten bunu basitçe otomatik olarak yapıyor ya, karşıya hiç klavye sesimin gittiğini söyleyen olmadı, o yüzden şaşırdım.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Programı indirdim kurdum kullandım, klavye sesleri arkaplan gürültüsü falan diyince, yani ben oyun oynarken falan klavye seslerimi duyuyorum sürekli, onları kesecek sandım, meğer karşıya giden sesi fixliyormuş.

Discord zaten bunu basitçe otomatik olarak yapıyor ya, karşıya hiç klavye sesimin gittiğini söyleyen olmadı, o yüzden şaşırdım.
OBS'te vs. bu özellik yok diye biliyorum.O açıdan iyi yayın yapan ve video çekenler için.

• Beğen
Reaksiyonlar: -pSx
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,445
Üyeler
152,053
Son üye
boxi123
Top Bottom