Neler Yeni

Bu sistem alınır mı?

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adem trg
Merhaba şöyle bi sistem topladım alınır mı? eklenilecek çıkartılacak bir şey varmı

Anakart

Kasa

Ekran kartı
İkınci el garantili rx 6700 xt 12gb
Yada

Hdd

İşlemci

M2. Ssd

Ram
Mouse

Klavye

Kulaklık

Monitör

İleride KASA,İŞLEMCİ,POWERSUPPLY, ve belki ekran kartını değiştireceğim

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Merhaba şöyle bi sistem topladım alınır mı? eklenilecek çıkartılacak bir şey varmı

Anakart

Kasa

Ekran kartı
İkınci el garantili rx 6700 xt 12gb
Yada

Hdd

İşlemci

M2. Ssd

Ram
Mouse

Klavye

Kulaklık

Monitör

İleride KASA,İŞLEMCİ,POWERSUPPLY, ve belki ekran kartını değiştireceğim
bütce ne kadar

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adem trg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E knkm daha kötü ileriye dönük toplamak istedim ama islemci düşük kaldı biraz su anlık yeter
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen anakart aynı ramlar düşük ona göre islemci daha iyi olmuş
Kasa psu su anki daha iyi bence

Xeracula

80+ Bronze
E knkm daha kötü ileriye dönük toplamak istedim ama islemci düşük kaldı biraz su anlık yeter
ileriye dönük olsun diye dünyanın en kötü parçalarını kullanmışsın, o parçaları 2.el de bile satamazsın

Aynen anakart aynı ramlar düşük ona göre islemci daha iyi olmuş
Kasa psu su anki daha iyi bence
attığım anakart, ram, işlemci, kasa ve psu senin attıklarına kıyasla tanrı gibi kalır ( ssd yi söylememe gerek bile yok, en yüksek rastgele okuma yazma hızı veren ssd dir kendisi )

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adem trg
ileriye dönük olsun diye dünyanın en kötü parçalarını kullanmışsın, o parçaları 2.el de bile satamazsın
Neyi kötü knk anakart ve ssd kötü sadece işlemci dediğim gibi düşük kaldı sadece

Xeracula

80+ Bronze
Neyi kötü knk anakart ve ssd kötü sadece işlemci dediğim gibi düşük kaldı sadece
-gaming x v2 kötü bir anakart değil ama 4400 e aorus elite v2 varken yüzüne bile bakılmaz ( soğutma, malzeme kalitesi, port giriş güncelleği ve tip farkı var )
-attığın ramler baya gereksiz sebebi ise 3600mhz den sonra fps artışı olmuyor o yüzden 3600mhz alıp cl yani gecikme değeri düşük ram almalısın
-o ssd yi hurdacıya versen almaz bir şey yazmıcam bile
-üstüne üstlük frisy kasa psu atmışsın, binanın elektriğinde bir sıkıntı olsa ve ani voltaj gelip gitse senin bütün pc elinde kalır, sobanın içine atarsın ki ev ısınsın boşa gitmesin
-mouse allah a emanet zaten, sırf marka alcaksın diye gidip alt model ürünlere yaklaşma
-klavye de aynı
-kulaklık fena değil ama 1000tl ye kyruse diye bir gerçek var, 3 e katlar o kulaklığı
-monitörü ilk defa görüyom o fiyata attığım monitör de 5 e katlar

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Adem trg

attığım anakart, ram, işlemci, kasa ve psu senin attıklarına kıyasla tanrı gibi kalır ( ssd yi söylememe gerek bile yok, en yüksek rastgele okuma yazma hızı veren ssd dir kendisi )
Benimki 25k senin attığın 31k bırakta iyi olsun bütçe bu knkm kötü olduğunun bende farkındayım ana kart aynı özelliklere sahip o parayı vermeye gerek yok mesela tek değisebilecek ssd ve işlemci

-gaming x v2 kötü bir anakart değil ama 4400 e aorus elite v2 varken yüzüne bile bakılmaz ( soğutma, malzeme kalitesi, port giriş güncelleği ve tip farkı var )
-attığın ramler baya gereksiz sebebi ise 3600mhz den sonra fps artışı olmuyor o yüzden 3600mhz alıp cl yani gecikme değeri düşük ram almalısın
-üstüne üstlük frisy kasa psu atmışsın, binanın elektriğinde bir sıkıntı olsa ve ani voltaj gelip gitse senin bütün pc elinde kalır, sobanın içine atarsın ki ev ısınsın boşa gitmesin
-mouse allah a emanet zaten, sırf marka alcaksın diye gidip alt model ürünlere yaklaşma
-klavye de aynı
-kulaklık fena değil ama 1000tl ye kyruse diye bir gerçek var, 3 e katlar o kulaklığı
Ssd
İslemcide
R5 5600 olarak yeniledim
Baska bir seye gerek varmı bence yok monitör olabilir marka takıntım yok rgb takıntım var

-klavye de aynı
Mouse uda g502 hero ile değiştirdim

Son düzenleme:

Xeracula

80+ Bronze
Benimki 25k senin attığın 31k bırakta iyi olsun bütçe bu knkm kötü olduğunun bende farkındayım ana kart aynı özelliklere sahip o parayı vermeye gerek yok mesela tek değisebilecek ssd ve işlemci

Ssd
İslemcide
R5 5600 olarak yeniledim
Baska bir seye gerek varmı bence yok monitör olabilir marka takıntım yok rgb takıntım var

980 alacağına attığım 2.ssd yi al, monitörü gigabyte al ve ram de rgb istiyorsan o attığın ram alınabilir

Ssd
İslemcide
R5 5600 olarak yeniledim

değişme knk değişmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eğer mouse da şekil şukul istiyosan bunu al

Top Bottom