Neler Yeni

Bu sistem alinirmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
taha yaman
Instagram
tahayamaan
Discord
tahayamaan#6708
Arkadaslar bu sistem alinirmi ekran karti markasini fazla duymadim nasildir sikinti cikarirmi görüsleriniz önemli eger icime sinerse siparis verecegim

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Arkadaslar bu sistem alinirmi ekran karti markasini fazla duymadim nasildir sikinti cikarirmi görüsleriniz önemli eger icime sinerse siparis verecegim

inno3D sağlam markadır hocam o konuda sıkıntınız olmasın. Fiyatta ortalama denilebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır

fiyat baremin ne max çıkabileceğin

Endreporter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Murat civan demircan

fiyet pahalı geldi i5 olsun 1k fazla olsun upgrade yapma bidaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır
14 kral taksit yapicam 15e gelcek o yüzden en fazla 14k
eğer daha önce pc toplama tecrüben varsa driver yukleme vs en ucuzları aratarak kendin toplayabilirsin daha avantajlı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
taha yaman
Instagram
tahayamaan
Discord
tahayamaan#6708
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ayberk Çakır
Var kral ama pahaliya geliyor gibi toplamak
fiyatı en azından bi 17k civarına çekebilsen daha rahat toparlayabilirsin aslında ama şuanki dolar kurunda da bunlar saçma yerlere gitti :(

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Yavuz
Gsmingendeki dostkayaoglu sistemde bakabilirsin.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Emre Yılmaz

Hocam sistemin altında tray ve bulk işlemci depolama vs vs kullanılmıştır. Fan vs yok yazıyor. Bunu alırsak işlemciye fan mi alacağız ekstra masraf yani

Ömerfru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ömer Faruk Uzunpolat

Sistem güzel ama kasa çirkin hocam arada 400tl fark olan aquarius kasalı sisteme bakın derim kasası felan daha güzel bu kasa milattan önce kalmış gibi.https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t12-rtx3060/
İşlemciyi i3 yapın fiyatı aynıya geliyor.

Top Bottom