Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem bu fiyata değermi

Ayazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özcan ayaz
Discord
ocnayz#1020
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Existentia

80+ Silver
Değişiklik yapmama gerek varmı bu sistemde apex ve rust için yeterlimi
hocam almadan önce sistem öneri kısmında bütçeniz ve oynamak istediginiz oyunlarla bir konu açarsanız size en uygun sistemi buluruz bence ama ben bu fiyatlarda 4060ti altında bir kart hayatta almazdım hatta şansımı zorlar belki 30kya 4070li sistem bulur muyum diye ugraşırdım

Ayazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özcan ayaz
Discord
ocnayz#1020
hocam almadan önce sistem öneri kısmında bütçeniz ve oynamak istediginiz oyunlarla bir konu açarsanız size en uygun sistemi buluruz bence ama ben bu fiyatlarda 4060ti altında bir kart hayatta almazdım hatta şansımı zorlar belki 30kya 4070li sistem bulur muyum diye ugraşırdım
Hocam önerdiğiniz bir 4070 sistem varmı en fazla 35000k çıkabilirim

Existentia

80+ Silver
hocam mesela bu ddr5 sistem ama ddr4 bakarsanız 30kya da var ama ben itopya ve gaming gen dışında bakmıyorum alternatif yerler daha iyi fiyatlar sunuyor olabilir o sebeple konu açarsanız daha iyi olur gibi

Ayazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özcan ayaz
Discord
ocnayz#1020
hocam mesela bu ddr5 sistem ama ddr4 bakarsanız 30kya da var ama ben itopya ve gaming gen dışında bakmıyorum alternatif yerler daha iyi fiyatlar sunuyor olabilir o sebeple konu açarsanız daha iyi olur gibi
Tamamdır sağolun hocam 1-2 hafta beklicem indirimli bir sistem çıkabilir diye yılbaşından sonra zam olucak diyorlar o yüzden yıl başından önce alıcam

Existentia

80+ Silver
Tamamdır sağolun hocam 1-2 hafta beklicem indirimli bir sistem çıkabilir diye yılbaşından sonra zam olucak diyorlar o yüzden yıl başından önce alıcam
Hocam forumda deli arkadaşlar var gencerler PCkolik sinerji gibi yerlerden sistem alanlar çok, onlara bakarsanız oraların fiyatları daha düşük indirim beklemeden belki size uyan bir şey bulursunuz ama 4060ti olup fiyatı uygun bir şey bulursanız da bence alın önemli olan paranın tam karışlığını almak yani 4070'e kitlenmeyin

Top Bottom