Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu sistem fiyatına göre nasıl

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
/OIDOPA nasıl bu kanı ya varıyorsunuz ? gayet güzel işliyor :)
RSGJREUGREUGHU asıl size bu technopatta da yasaklı bir site yanlış bilgiler verdiği için tüm forumlarda yanlış bir site olduğu için genellikle yasaklı bir site hçbir doğruluk payı yok sitenin bu konu hakkında yabancı bilindik forumlarda da dikkat çekilmişti

Liberosis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alperen Türk
Sistem pek iyi değil psu bilinmeyen bir marka 1 ay bekleyin stoklar düzelsin aynısının 1660tilısını toplayalım size
Şöyle söyleyeyim kullandığım pc illallah ettirdi artık beni 1 hafta bile bekleyesim gelmiyor ama tabi ne olur bilemem belki direk alırım bu sistemi ya da dediğiniz gibi 1 ay daha beklerim

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@tostvefiski dostum o site çok yanlış bir site 10900k rtx 2060 darboğaz yaptığını gösteriyor ve bu imkansız bir şey ve 3600 rx 5500xt darboğaz yapmasına imkan yok

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
Merhaba arkadaşlar aklımda bu sistem var

Sizce iyi midir yoksa daha iyi tavsiyeleriniz var mı
fiyatına göre harika ötesi bir sistem alınır kasası da hoşuma gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet güzel bir sistem , rahatlıkla alabilirsiniz :) %5 lik 6 lık darboğazlara takılmamak lazım :) yanlıs birbilgi felan değil hala arkasındayım dediğimin
3600 mü 5500xt ye darboğaz yapacak gülerim buna 2600 bile yapmıyor kuzen kullanmıyor

fiyatına göre harika ötesi bir sistem alınır kasası da hoşuma gitti

3600 mü 5500xt ye darboğaz yapacak gülerim buna 2600 bile yapmıyor kuzen kullanmıyor
kullanıyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Mert
Ryzen 3600 2080 e kadar dar boğaz yapmıyor diyen arkadaşlarımız olmuş açıklama yapmak istedim
3600 2080 e tek oyunculu oyunlarsa dar boğaz yapmıyor ama
Cod warzone gibi Pubg gibi oyunlarsa daha doğrusu online oyunlarda işlemci daha çok çalışır tek oyunculu oyunlara göre daha çok çalıştığı için 2080 e %10 %15 lik bir dar boğaz yapmaktadır 1080p de 2k da yapmıyor ama açıklama yapmak istediğim

Zırto

80+ Bronze
Psu markası Performax hiç duymadım bu markayı

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Şöyle söyleyeyim kullandığım pc illallah ettirdi artık beni 1 hafta bile bekleyesim gelmiyor ama tabi ne olur bilemem belki direk alırım bu sistemi ya da dediğiniz gibi 1 ay daha beklerim
bu sistemi hemen almayın psusu kötü olduğu hakkında bilgiler duymuştum psu hakkında konu açın

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mus tafa
Ryzen 3600 2080 e kadar dar boğaz yapmıyor diyen arkadaşlarımız olmuş açıklama yapmak istedim
3600 2080 e tek oyunculu oyunlarsa dar boğaz yapmıyor ama
Cod warzone gibi PUBG gibi oyunlarsa daha doğrusu online oyunlarda işlemci daha çok çalışır tek oyunculu oyunlara göre daha çok çalıştığı için 2080 e %10 %15 lik bir dar boğaz yapmaktadır 1080p de 2k da yapmıyor ama açıklama yapmak istediğim
Bunlara laf anlatamazsın bende darboğazdan ölür demedim zatende boş konuştular bilgileri yok fikirleri var :) Açıklama yapmicaksın böylelerine boşvericeksin admin birde yanlıs bılgılendırme demiş kesinlikle öyle bir şey yok hala dediğimin arkasındayım aynı sıstem arkadasımda var %3 civarı dar boğaz yapıyor hem site de bunu diyor hemde kendi gözümle gördüğüm şey :) boşver salla

Kanıtlayınız, %3'lük bir darboğazı geçin ekran kartından 2 tane taksanız bile 3600'e darboğaz yapmayacaktır.
2080'e kadar darboğazsız kullanabilirsiniz.
Düzgün çalışması gibi bir durum yok, yanlı bir site.
ĞASJIODKADSIOP şaka desin birisi asodkaşlds tamam bi sen biliyon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,798
Üyeler
152,330
Son üye
Morchies
Top Bottom