Neler Yeni

Bu sistem icin özelleştirme önerisine ihtiyacim var.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Mehmet Aslan
fotoğraflarını eklediğim gibi özelleştirebilirsiniz: Bu arada sistemi alırsanız hediye oyun da veriyorlar talep etmeyi unutmayın.

1721964337922.png
1721964303785.png

1721964358150.png

1721964377125.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia sistem isterseniz bu var , özelleştirme fotoğraflarını ekledim: https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/

1721964493915.png

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Emre siyah
en minimum istersen sadece pearless assasin ekle işlemci soğutucu olarak

fotoğraflarını eklediğim gibi özelleştirebilirsiniz: Bu arada sistemi alırsanız hediye oyun da veriyorlar talep etmeyi unutmayın.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Nvidia sistem isterseniz bu var , özelleştirme fotoğraflarını ekledim: https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/

Alıntıyı görüntüle
aigo kasa twinmos parçalar falan bu sistem alınmaz kanka bu hali ile

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Mehmet Aslan
en minimum istersen sadece pearless assasin ekle işlemci soğutucu olarak

aigo kasa twinmos parçalar falan bu sistem alınmaz kanka bu hali ile
kasa kötü durmuyor ya , darkflas la aynı marka zaten , fsp falan var az farkla. Ssd hakkında bilgim yok fiyat farkına göre en f/p oydu.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Emre siyah
kasa kötü durmuyor ya , darkflas la aynı marka zaten , fsp falan var az farkla. Ssd hakkında bilgim yok fiyat farkına göre en f/p oydu.
twinmos için çabuk bozuulyor diyolardı bi aralar fixlendiğini düşünmüyorum kasadansa psusu önemli olan 4070li bir sistemi riske atmakla aynı şey olur o kasayı almak yakın fiyatlara fsp varsa tercih edilmeli ki bence bu adamın o kadar bütçesi de yok 7800xtli sistem daha iyi olucaktır.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Mehmet Aslan
twinmos için çabuk bozuulyor diyolardı bi aralar fixlendiğini düşünmüyorum kasadansa psusu önemli olan 4070li bir sistemi riske atmakla aynı şey olur o kasayı almak yakın fiyatlara fsp varsa tercih edilmeli ki bence bu adamın o kadar bütçesi de yok 7800xtli sistem daha iyi olucaktır.
hocam bildiğim kadarıyla bütün kasalarda aynı marka psu kullanıyorlar. Bende aigo var 750w 80+ bronze. 10-15 defa kadar sistem açıkken elektrik kesilmiştir bana mısın demedi valla , nazar değmesin dua et :kekw:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Emre siyah
hocam bildiğim kadarıyla bütün kasalarda aynı marka psu kullanıyorlar. Bende aigo var 750w 80+ bronze. 10-15 defa kadar sistem açıkken elektrik kesilmiştir bana mısın demedi valla , nazar değmesin dua et :kekw:
dfnin kasaları gamepower kadar kötü değil bunu bilyorum da yine bir fsp kadar kaliteli değil

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Mehmet Aslan
dfnin kasaları gamepower kadar kötü değil bunu bilyorum da yine bir fsp kadar kaliteli değil
Bende dlx 21 var memnunum şimdilik kasa genel olarak malzeme kalitesi olarak çok güzel ama df nin fan ve soğutma birimlerini hiç beğenmiyorum ön paneldeki 2 fanım arıza verdi ulaştım game garaj a ücretsiz temin ettiler. Kasalarına lafım yok , hele stoklara dlx 4000 diye bir kasa eklediler efsane bir şey ama sadece hazır sistem içinde satıyorlar o kasaya sahip olmak isterdim açıkçası. Ayrıca 360 mm radyatör desteği olduğu için bunu tercih ettim çoğu modelinde de bu desteği veriyorlar , orta segmentte fps de olsa çoğu modelde 240 mm desteği oluyor maalesef o yüzden biraz tat kaçırıyor.

Top Bottom