Neler Yeni

bu sistem ile drop (vb.) sorunu yaşar mıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
GPU : RX 6600
CPU : R5 2600
RAM : 8x2 3000MHz
MOTHERB : B450M S2H

şuan elimde işlemci var ekran kartım eski ekran kartını değiştirince fps drop , stuttering falan yapar mı . mesela aniden 200 den 100 e falan düşermi anlık
(csgo,lol, gibi oyunlar oynuyorum ama ekran kartını değiştirince hikayeli oyunlara başlayacağım)

Americano

80+ Bronze

şuan elimde işlemci var ekran kartım eski ekran kartını değiştirince fps drop , stuttering falan yapar mı . mesela aniden 200 den 100 e falan düşermi anlık
(csgo,lol, gibi oyunlar oynuyorum ama ekran kartını değiştirince hikayeli oyunlara başlayacağım)
işlemci ekran kartına az geliyor gibi darboğaz yaşanabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci ekran kartına az geliyor gibi darboğaz yaşanabilir
darboğaz yapacagını biliyorum ama ani fps düşüşü yaşar mıyım drop falan girer mi o beni endişelendiriyor
ileride zaten elime para geçince işlemciyi de yükselticem

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Darboğaz kaynaklı fps droplar yaşarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem

Americano

80+ Bronze
şuanlık işlemci için param yok ama r5 5600x civarı bir şey alırım elime para geçince
ozaman darboğaz yemezsiniz ama işlemcinize overclok yapıp darboğazı engelleyebilirsiniz belki azda olsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanlık işlemci için param yok ama r5 5600x civarı bir şey alırım elime para geçince
overclok önerdim ama bilginiz yoksa kesinlikle tavsiye etmiyorum işlemciyi yakabilirsiniz bunun garantisini veremem sizlere yetkili kişilerden yardım almanız gerekir bilginiz yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
ozaman darboğaz yemezsiniz ama işlemcinize overclok yapıp darboğazı engelleyebilirsiniz belki azda olsa
mesela rdr 2 gibi bi oyunu ultrada oynasam yine fps drop , stuttering yermiyim çok fazla ?

internetteki yüksek ekran kartı isteyen oyunlarda benim aynı sisteme sahip benchmarkları izledigimde bazılarında fps drop yiyor bazılarında yemiyor

Americano

80+ Bronze
mesela rdr 2 gibi bi oyunu ultrada oynasam yine fps drop , stuttering yermiyim çok fazla ?

internetteki yüksek ekran kartı isteyen oyunlarda benim aynı sisteme sahip benchmarkları izledigimde bazılarında fps drop yiyor bazılarında yemiyor
Bu test R53600 le yapılmış test sizin işlemcinizin bir üstü ondada az geliyor ama onda overclok vardır muhtemelen sizde overclok yaparsanız sorun olmayacaktır sağlıklı düzgün yaparsanız

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Bu test R53600 le yapılmış test sizin işlemcinizin bir üstü ondada az geliyor ama onda overclok vardır muhtemelen sizde overclok yaparsanız sorun olmayacaktır sağlıklı düzgün yaparsanız
fpsi sınırlasam yine fps drop stuttering olur mu

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
fpsi sınırlasam yine fps drop stuttering olur mu
Kimse olmaz diye garantisini veremez. Oyunları en yüksek ayarlarda 60 FPS ile oynamayı deneyebilirsiniz. AMD VSR ile çözünürlük yükseltilebilir.

Farway

80+ Silver
Darboğaz ayrı bir durum ani FPS drop yemek ayrı bir durum,olmaz diye garanti verilemez ama olmaması lazım. 2K da oynarsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,822
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom