Neler Yeni

Bu sistem nasıldır??

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
bu sistem nasıldır bir sıkıntısı problemi var mıdır?

Ekler

• Screenshot_20240612_124423_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240612_124423_Samsung Internet.jpg
    265.2 KB · Hit: 44
  • Screenshot_20240612_124256_Chrome.jpg
    Screenshot_20240612_124256_Chrome.jpg
    253.5 KB · Hit: 41

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,044
İsim
Hamza Ziya Üstün
Çok pahalı hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,871
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
pahalılık dışında bir sorunu var mıdır? ürünlerle ilgili
Ssd okuma yazma olarak düşük fakat aynısını kullanıyorum idare ediyor beni tabi daha iyisini kullanmadığım için bilemiyorum. Ekran kartının modeli soğutma tarafında yetersiz diye biliyorum ki bu fiyata 4060ti alabilirsin rx 7700 xt de alabilirsin. Zorlasak 7800 xt de çıkabilir. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle göstereyim sana bu şuan da piyasanın en ucuz AM5 hazır sistemi özelleştirilmemiş hali 24.000TL dün araştırıyordum öyle buldum. Linki açtığında özelleştirilmiş bi şekilde açılıyosa fiyatı 27.676 TL. Özelleştirmelerde senin attığın gibi 32 GB ram 1 tb lık aynı SSD Ekran kartı modeli yanılmıyorsam daha kullanışlı soğutma anlamında. Yani sana önerim senin attığın sistemi almaman benim şuan attığım sistemi de önermiyorum sadece farkında ol diye attım. Tam bütçeni söylersen oma göre öneride bulunabilirim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ssd okuma yazma olarak düşük fakat aynısını kullanıyorum idare ediyor beni tabi daha iyisini kullanmadığım için bilemiyorum. Ekran kartının modeli soğutma tarafında yetersiz diye biliyorum ki bu fiyata 4060ti alabilirsin rx 7700 xt de alabilirsin. Zorlasak 7800 xt de çıkabilir. :)

Şöyle göstereyim sana bu şuan da piyasanın en ucuz AM5 hazır sistemi özelleştirilmemiş hali 24.000TL dün araştırıyordum öyle buldum. Linki açtığında özelleştirilmiş bi şekilde açılıyosa fiyatı 27.676 TL. Özelleştirmelerde senin attığın gibi 32 GB ram 1 tb lık aynı SSD Ekran kartı modeli yanılmıyorsam daha kullanışlı soğutma anlamında. Yani sana önerim senin attığın sistemi almaman benim şuan attığım sistemi de önermiyorum sadece farkında ol diye attım. Tam bütçeni söylersen oma göre öneride bulunabilirim.
hocam bütçem 33k civarı

aslında itopyadan bulmaya çalıştığım için biraz pahalı olmuş olabilir ama diğer sitelerin yorumlarında bazı sorunlarla karşılaştığım için itopya olsun dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
hocam bütçem 33k civarı

aslında itopyadan bulmaya çalıştığım için biraz pahalı olmuş olabilir ama diğer sitelerin yorumlarında bazı sorunlarla karşılaştığım için itopya olsun dedim
Tamamdır dostum araştırayım.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Ege
hocam bütçem 33k civarı

33k bütçede
Bu sisteme Vento kasa seçebilirsiniz en doğru. Nvidia zorunluysa 7500F+4060Ti yaparsınız. Attığın sistem leş bir tercih. Ekran kartı olarak gigabyte windforce ve msi ventustan uzak durmaya çalışın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Dostum 4 5 tane siteye baktım şuan da bundan güzelini ya da dengini bulamadım bu fiyata gerçekten iyiymiş.

Dostum 4 5 tane siteye baktım şuan da bundan güzelini ya da dengini bulamadım bu fiyata gerçekten iyiymiş.
Bu arada ram ya da ssd kalitesini aynı şekilde kasa olarak da kalitesini bilemiyorum ama sıkıntı yaşıyacağını çok sanmam yani gene de bu sistemle ilgili direk bir konu da açabilirsin başkalarından da fikir alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
Top Bottom