Neler Yeni

Bu sistemi almak istiyorum iyi midir?

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Sisteme pahalı diyenleri anlamak mümkün değil.
Dolar şuan 20₺ olsa bu sistem 25K olacak. Bu adam bunu 25 den alsa sonra satmak istese 10 bine mi satacak? Yine aynı fiyatlara satacak.
1$=8.5₺ zamanındaki fiyatlarla 12.5₺ olan zamandaki fiyatları kıyaslayıp pahalı alınmaz diyenler jüpiter de falan mı yaşıyorsunuz?

20 Gün önce 250.000₺ ye satılan araba bugün 310.000₺ den ekspertize giriyor. O zaman o arabada alınmaz. Buzdolabı da alınmaz. Televizyonda alınmaz. Böyle bir mantık mı var? 8.5₺ lik dönemdeki fiyatlara bakıp bugüne o fiyattan alınmaz demek saçmalığın daniskasıdır.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Şu an alınabilecek sistemlerden biri, önceden fiyatı çok daha ucuzdu ama yapacak bir şey yok.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana

Yarın gidip almayı düşünüyorum bi eksiği gediği var mıdır bikaç kişiye sorduğumda sıvı soğutma alman iyi olur demişti bunlar doğru mu?
Sıvı soğutma alman şart. Oyun oynayacağın için (muhtemelen) HDD alman şart. Onun dışında bir sorunu yok gibi ama bilmiyorum ya. Sinerji gibi sitelere de bakabilirsin. Biraz daha araştırmanı öneririm açıkçası fiyat biraz uçuk gibi geldi ki bu dediklerimi aldıktan sonra ıncığı cıncığı birçok para daha gider gibime geliyor.

Top Bottom