Neler Yeni

bu sistemin ederi nedir?/bu ederde laptop önerisi

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Şuan 15.000₺ altında 1650 laptop yok yani satıp aynı özelliklere sahip bir laptop bile alamazsın

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Şuan 15.000₺ altında 1650 laptop yok yani satıp aynı özelliklere sahip bir laptop bile alamazsın
öyle bi talebim yok zaten
üni için işlemcisi güçlü bi apu almayı planlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi dikkatli baktım da biraz daha fazla edebilir ama artık piyasa biraz garip olduğu için kısa sürede satamazsın. Tahmini 7.5 falan gidebilir bu sistem , markaları falan kötü değil parçaların. Monitörü de toplu vermeye çalışma ayrı satabiliyorsan sat daha kısa sürede yazanlar olur zannımca. gtx 1650 yi görünce basit parçalardır dedim de asus rog en pahalı modellerden birisi belki de en pahalısı.
hocam 20 güne satmam lazım sistemi
bilgisayarcılara fiyat sorucam yarın monitor dahil

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Şimdi dikkatli baktım da biraz daha fazla edebilir ama artık piyasa biraz garip olduğu için kısa sürede satamazsın. Tahmini 7.5 falan gidebilir bu sistem , markaları falan kötü değil parçaların. Monitörü de toplu vermeye çalışma ayrı satabiliyorsan sat daha kısa sürede yazanlar olur zannımca. gtx 1650 yi görünce basit parçalardır dedim de asus rog en pahalı modellerden birisi belki de en pahalısı.
Dostum ekran kartı harici her parçanın garantisi varmış yeni gördüm, ekran kartı ve anakartın da kutusu var, fiyat ne derecede değişir?

Top Bottom