Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu Sistemlerden Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

Zekkum

80+
Kule tipi yeterli olur sıcak olsada.

Hocam piyasa araştırması yapmadığın o kadar belliki.

Bana 1000 TL 'ye kule tipi önersen ve 2000 TL 'lik soğutucuyla aynı performansı verse senin fikrin kabul edilebilir.

Fakat şuan piyasada fiyat performans anlamında Kule Tipi seçiminin hiç bir kabul edilebilir yanı yok.

Helede kardeşimiz böyle güzel bir sisteme ciddi bir para ayıracakken böyle hatalar yapmaması gerekir.

Sonrasında satmak istediğinde Sıvı Soğutucu talebinin daha fazla olduğunu anlatmaya gerek yok.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam piyasa araştırması yapmadığın o kadar belliki.

Bana 1000 TL 'ye kule tipi önersen ve 2000 TL 'lik soğutucuyla aynı performansı verse senin fikrin kabul edilebilir.

Fakat şuan piyasada fiyat performans anlamında Kule Tipi seçiminin hiç bir kabul edilebilir yanı yok.

Helede kardeşimiz böyle güzel bir sisteme ciddi bir para ayıracakken böyle hatalar yapmaması gerekir.

Sonrasında satmak istediğinde Sıvı Soğutucu talebinin daha fazla olduğunu anlatmaya gerek yok.
1500 TL'ye önerelim o işlemci için kule tipi yeterli neden 500 TL fazla versin yeterli olurken.

Zekkum

80+
Sistem bilgin yok şuan boşa yazıyorsun arkadaşın attığı sistemle senin attığın sistemi karşılaştırmak saçma parça kalitesi daha iyi arkadaşın attığı sistemin.

Anladığım kadarıyla sen okuduğunu anlama konusunda zayıfsın. Çünkü ben konu sahibinin ilk attığı 5 adet link üzerinden tavsiye veriyorum.

Sonrasında konuya atılan sistemler beni ilgilendirmiyor. Konu sahibinin sorusundan sapıp başka cevaplardaki sistemleri yorumlamıyorum.

Lütfen okuma ve anlamaya biraz önem ver. Çünkü sohbette bağlantısızlık olunca anlaşılmıyorsun :))

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Anladığım kadarıyla sen okuduğunu anlama konusunda zayıfsın. Çünkü ben konu sahibinin ilk attığı 5 adet link üzerinden tavsiye veriyorum.

Sonrasında konuya atılan sistemler beni ilgilendirmiyor. Konu sahibinin sorusundan sapıp başka cevaplardaki sistemleri yorumlamıyorum.

Lütfen okuma ve anlamaya biraz önem ver. Çünkü sohbette bağlantısızlık olunca anlaşılmıyorsun :))
Tamam arkadaşın attığı sistem daha iyiyken neden bunu alsın?

Zekkum

80+
1500 TL'ye önerelim o işlemci için kule tipi yeterli neden 500 TL fazla versin yeterli olurken.

Dostum benim burada senin kadar ayıracak boş zamanım yok sen lütfen forumda gezinip Konu sahibinin soruları dışında kendi kendine konuşmaya devam et ama ben ayrılıyorum.

Konu sahibi arkadaşa önerim geçerlidir. Başta belirttiği 5 sistem arasından tercihte bulunacaksa Vatan PC seçeneği iyidir. Kalan bütçeyi gerekli yükseltmelere ayırabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam arkadaşın attığı sistem daha iyiyken neden bunu alsın?

Bu cevabından forum mantığını kavrayamadığını anlıyorum. Konu sahibinin mesajına cevap veriyorum burası sosyal medya olmadığı için konu sahibi dışında atılan sistemlere cevap verme gereği görmedim. Lütfen sen buraya zaman ayır ama ben farklı konuya geçiyorum güle güle.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Dostum benim burada senin kadar ayıracak boş zamanım yok sen lütfen forumda gezinip Konu sahibinin soruları dışında kendi kendine konuşmaya devam et ama ben ayrılıyorum.

Konu sahibi arkadaşa önerim geçerlidir. Başta belirttiği 5 sistem arasından tercihte bulunacaksa Vatan PC seçeneği iyidir. Kalan bütçeyi gerekli yükseltmelere ayırabilir.
Arkadaşın yazdığı mesajı kendin okumamışsın arkadaşın bütçesi 45k ve farklı hazır sistem atabilirsiniz demiş arkadaşın attığı sistem seninkinden daha iyi bende onu anlatıyorum ama anlamıyorsan yapacak bişey yok.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam videosu da varmış bir inceleyeyim. Peki bir özelleştirme gerekir mi 4-5 yıl götürmesi için bütçeyi aşmadan ? Dediğim gibi benim pek bir bilgim yok sizlerden yardım alıyorum teşekkürler.
Özelleşrirme için ss attım

Top Bottom