Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu site güvenilir midir?

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
gross guvenılırdır kutahyada flan kocaman parakende satıs magazaları var

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben ilk defa görüyorum daha bilindik biyerden alışveriş yapabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

2022 yılında açılmış yeni bi site bilemedim
Fiyatlar uygun geldi yani biliyorum ucuz mal olmaz şu devirde de😂. Bide kampanyalı ürünlerde sadece eft ile ödeme kabul ediliyormuş düşündürdü..

gross guvenılırdır kutahyada flan kocaman parakende satıs magazaları var
Valla öyledir belki de piyasanın yarı fiyatına bazıları daha aşağıda hatta ürünlerin emin olamadım

setxkbmap

80+
Domainleri Tucows 'dan alınmış. Dns CloudFlare. Sitenin açılış tarihi ise 2 gün önce...

bedava wordpress temasını editleyip altına da akıllarına gelen tüm logoları koymuşlar:
1707260801511.png

+ ETBİS kayıdına baktığımda 2 günlük, ARSENS ÖLÇÜ VE KONTROL SİSTEMLERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ üzerine gözüküyor internette de hiçbir bilgi yok haklarında. verdikleri adreste sokak ortasındaki bir yol.

koydukları ürünlerin yorumlarını trendyoldan çekmişler.

bilemedim, senin kararın yerinde olsam uzak dururum bunlar vurgunu yapıp keyiflerine bakacaklar

Son düzenleme:

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Domainleri Tucows 'dan alınmış. Dns CloudFlare. Sitenin açılış tarihi ise 2 gün önce...

bedava wordpress temasını editleyip altına da akıllarına gelen tüm logoları koymuşlar:
Alıntıyı görüntüle

+ ETBİS kayıdına baktığımda 2 günlük, ARSENS ÖLÇÜ VE KONTROL SİSTEMLERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ üzerine gözüküyor internette de hiçbir bilgi yok haklarında. verdikleri adreste sokak ortasındaki bir yol.

koydukları ürünlerin yorumlarını trendyoldan çekmişler.

bilemedim, senin kararın yerinde olsam uzak dururum bunlar vurgunu yapıp keyiflerine bakacaklar
Alışveriş yapmam zaten bilinmeyen yerlerden kolay kolay.Sadece bilgi amaçlı sordum.Teşekkür ederim uzuncaa açıklama için.Hayırlı geceler :)

fiyatlar pek inandırıcı gelmedi...
ben tercih etmezdim...
insta'daki gel-gel ilanlara benziyor...
Babam gösterdi zaten büyük ihtimal ya facebook ya da instada gördü de bana attı.Almam zaten genelde böyle yerlerden bilen varsa bi ihtimal güvenilirdir diye sormuştum teşekkürler hayırlı geceler :)

Kadena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emine Özen
https://uygunlargross.com/

daha önce alışveriş yapan var mı güvenilir midir
Ben o hataya düştüm. Site güvenli görünüyor ama değil. 2 tane kedi maması aldım. 3 gün geçti baktım bir ilerleme yok. Telefonlarını aradım. Yanlış numara diyor bilmem ne ulaşacak biri yok. Ödemeyide havale olarak Lütfi Pekcan diye birine yaptım. Şimdi savcılıkta uğraş dur. Adamlar müthiş site yapmış. Bolu’da adres var, telefon var (tabi ulaşabilirsen) Etbise kayıtlı karekod bilmem ne. Instagram hesapları var ama sonradan baktım Daha 4-5 gün önce yayınlamışlar bütün gönderileri. Hepsi aynı gün ve yoruma kapalı. Voliyi vurup kaçacaklar.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
Ben o hataya düştüm. Site güvenli görünüyor ama değil. 2 tane kedi maması aldım. 3 gün geçti baktım bir ilerleme yok. Telefonlarını aradım. Yanlış numara diyor bilmem ne ulaşacak biri yok. Ödemeyide havale olarak Lütfi Pekcan diye birine yaptım. Şimdi savcılıkta uğraş dur. Adamlar müthiş site yapmış. Bolu’da adres var, telefon var (tabi ulaşabilirsen) Etbise kayıtlı karekod bilmem ne. Instagram hesapları var ama sonradan baktım Daha 4-5 gün önce yayınlamışlar bütün gönderileri. Hepsi aynı gün ve yoruma kapalı. Voliyi vurup kaçacaklar.
Doğrudur,siteyi profesyonelce yönetiyorlar evet çoğu yer malesef yapıcak birşeyde olmuyor ondan sonra genelde hb-trendyol gibi yerlerden 5-10 da fazla olsa bilindik yerlerden almaya dikkat ediyoeum ben.

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
noyanz12
Kimse yarı fiyatına ürün satmaz. Her yerde bin lira olan bir şey 500 lira satıpta öyle stokta kalmaz güvenli değil belli bişe

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,785
Üyeler
154,466
Son üye
ballıpasta
Top Bottom