Neler Yeni

Bu siteden pc alan var mı?

Aleroxsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alper Erenn
Merhaba ben vatandan pcc alan birisini arıyorum sorularım şunlar
Teknik servisi nasıl
vatandan alddıklarına memnun musunuz gibi sorularım var kısaca deneyimlerinizi ifade etmeniz iyi olur

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,561
İsim
Mertcan Uysal
Vatandan alıp kazık yemiş birisi neden memnun olsun fakat elbette fazla para fazla hizmet vardır

Aleroxsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alper Erenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Kulaklık - Klavye gibi ürünlerde garantim varsa direk ürünü kabul eden bir firmadır, PC konusunda nasıllar bilemem ama fiyatları şu an aşırı kötü.

Aleroxsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alper Erenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Agam game garajdan al derim
agam bu forumda çok öneriyoralr ama incehesaba güvenemeyen babama sizce onları güvendirmek ?
ayriyeten kişisel bir şey bu linçleme hani gigabyte falan olur anlarım ama bilmediğim marklara iyi bile olsa çok yaklaşmyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
agam bu forumda çok öneriyoralr ama incehesaba güvenemeyen babama sizce onları güvendirmek ?
ayriyeten kişisel bir şey bu linçleme hani gigabyte falan olur anlarım ama bilmediğim marklara iyi bile olsa çok yaklaşmyorum
Ben şahsi görüşüm vatandan alacaksan hiç alma çünkü kazıklandığını bildiğin bir sistemden keyif almazsın bu hissiyatı ben kendim yaşadım

Aleroxsi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Alper Erenn
Ben şahsi görüşüm vatandan alacaksan hiç alma çünkü kazıklandığını bildiğin bir sistemden keyif almazsın bu hissiyatı ben kendim yaşadım
peki vatandan aldığını anladım fiyatı düşünmeden verdikleri hizmet nasıl teknik servis falan

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Babanın anlından öpüyorum iyi ki ince hesaba güvenmemiş. Sizde güvenmeyin hocam sinerji ve teknobiyotik en iyisi.

Top Bottom