Neler Yeni

Bu Sıvı Soğutmalardan Hangisini Almalıyım?

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
buda sürekli sıvı soğutucu öneren arkadaşlara gelsin room temp farkını almayı unutmayın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende zaten peerless assasin var sorduğum şey amazondaki argb olmayan fanlar daha mı kaliteli var mı farkı
pearless asassinde diyorsun ki argb fanlar mı daha performanslı yoksa olmayan fanlar mı sorun buysa büyük ihtimalle argb olmayan fanlar en fazla 1-2 derece daha iyidir oda doğru bile olmayabilir elimde bi kaynak yok eğer benim attığımdan bahsediyorsan benim attığım phantom spirit farklı bir model ve seninkinden daha iyi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,097
İsim
Kerem Çavuş
buda sürekli sıvı soğutucu öneren arkadaşlara gelsin room temp farkını almayı unutmayın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

pearless asassinde diyorsun ki argb fanlar mı daha performanslı yoksa olmayan fanlar mı sorun buysa büyük ihtimalle argb olmayan fanlar en fazla 1-2 derece daha iyidir oda doğru bile olmayabilir elimde bi kaynak yok eğer benim attığımdan bahsediyorsan benim attığım phantom spirit farklı bir model ve seninkinden daha iyi
Evet farklıymış ben fanlar hariç aynı sanıyodum ikisi farklı modelmiş ama yine de fiyat farkı verilir mi tartışılır assasin zaten deli gibi soğutuyor

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Evet farklıymış ben fanlar hariç aynı sanıyodum ikisi farklı modelmiş ama yine de fiyat farkı verilir mi tartışılır assasin zaten deli gibi soğutuyor
eğer 7500f için kullanacaksan fiyat farkına değmez zaten bazı testlerde phantom spirit önde bazı testlerde frost spirit işlemci daha çok ısındıkça yüksek tdp isteyen işlemcilerde frost spirit kazanıyor fakat mesala bende phantom spirit veya frost spirit alıcam 7500f e ilerde 8800x3d almayı düşünüyorum sıkıntısız problemsiz bir şekilde soğutma değişmeden devam edebilmek için

4l1gaming

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa Zenen
ID-COOLING lere bir bak derim
Frostflow 240 XT mesela 2399 tl
SE-225-XT 1699 tl şuan bunalr kampanya fiyatı tabi 13 kasıma kadarmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,816
Üyeler
149,990
Son üye
Lexirwtt
Top Bottom