Neler Yeni

Bu telefonu almayı düşünüyorum alınır mı?

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
BehzatÇ
Biliyorum biraz fazla telefon konusu açtım fakat sonuna geldik sayılır modele karar verdim İphone XR alacağım sizce aşağıdaki linkteki cihaz alınır mı? yoksa başka öneriniz varmı

YazılımKafa

80+ Silver
Biliyorum biraz fazla telefon konusu açtım fakat sonuna geldik sayılır modele karar verdim İphone XR alacağım sizce aşağıdaki linkteki cihaz alınır mı? yoksa başka öneriniz varmı
Yenilenmiş cihaz almak gibi bir hata yapma bence. Değişen parçalar orjinal olmuyor. Sorun çıkıyor. Bizzat yaşadım

Doc Hudson.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
BehzatÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yenilenmiş cihaz almak gibi bir hata yapma bence. Değişen parçalar orjinal olmuyor. Sorun çıkıyor. Bizzat yaşadım
Hocam o zamanda ekran değişmiş xr almam lazım ekranda orijinal değil ama

YazılımKafa

80+ Silver
Xr almak zorunda mısın? Bunlara güvenip parana yazık edeceksin. Sırf iphone olsun diye dertsiz başına dert alacaksın

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,701
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İkinci El temiz XS yada 11 (XS tercihim olur ekranı ve tasarımı sebebiyle) alabilirsin Yenilenmiş Xr seni çok götürmez yan sanayi ürün kullanıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle katılıyorum. İlerde güncelleme sorunu da yaşayabilirsin. Başka modellere bakmanı tavsiye ederim.
Güncelleme kısmını es geç hala ip8+ lar bile cayır cayır çalışıyor kullanılan parçalar sıkıntı.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
2. el Samsung S21 bak.

Top Bottom