Neler Yeni

İphone XR vs S21 Plus

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emirhan Ceyran
Bütçe
9500
Öncelikle yenilenmiş bir ürün alacağım fiyatı daha uygun ve easycep diye bir site var işini iyi yapıyor diye yorumlar aldım fakat hangi telefonu alacağıma hala karar veremedim
9.500tl civarlarında bir bütçe var ne alacağıma karar veremedim yenilenmiş xr 8k diyor fakat az fiyat arttırırsam s21 var ve internette baktığım birkaç videoya göre iphone 11 den falan da baya iyi ama hala kararsızım ne yapmalıyım bu fiyatlarda önerdiğiniz bir telefon var mı?

XR: https://easycep.com/yenilenmis/apple-iphone-xr-128-gb-kirmizi-7/
S21 Plus: https://easycep.com/yenilenmis/samsung-galaxy-s21-plus-256-gb-siyah/

yorumunuzu yaparken depolama alanlarına da dikkat ederseniz çok sevinirim <3

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim gerçekten ama gerçekten tercihim kesinlikle S21 Plus olurdu.

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim gerçekten ama gerçekten tercihim kesinlikle S21 Plus olurdu.
ya ben de öyle düşünüyorum da şimdi koskoca iphoneu bile deviren bir telefon varsa daha başka bu kalitede telefon var mı onu da bilmek istedim hani önerdiğiniz bu fiyat aralığında

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Semih
Benim de tercihim s21 plus olurdu. Xr biraz eskidi gibi geliyor bana. Ki onu geçtim özellik ve kalite olarak bence daha iyi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
ya ben de öyle düşünüyorum da şimdi koskoca iphoneu bile deviren bir telefon varsa daha başka bu kalitede telefon var mı onu da bilmek istedim hani önerdiğiniz bu fiyat aralığında
Hemen bakıyorum. Eğer aktifse @Evil Belief de yardımcı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
eğer telefonda oyun oynayacaksanız veyahut telefonu gün içerisinde çok kullanacaksanız s21+ almanızı öneririm pilin durumu XR ye göre çok daha iyi depolama kısmında ise eğer çok fotoğrafınız varsa ve fotoğraf çekinmeyi seven biriyseniz s21+ önceliğiniz olmalıdır.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer telefonda oyun oynayacaksanız veyahut telefonu gün içerisinde çok kullanacaksanız s21+ almanızı öneririm pilin durumu XR ye göre çok daha iyi depolama kısmında ise eğer çok fotoğrafınız varsa ve fotoğraf çekinmeyi seven biriyseniz s21+ önceliğiniz olmalıdır.
oynayacağım max oyun cr olur o da belki kafa dağıtmalık genelde işlerimi bilgisayardan hallediyorum telefonum j7 2016 idi fakat paramparça oldu denebilir hiçbir tuşu kalmadı daha fazla dayanamayacağı için değiştiriyorum zaten onun dışında PUBG dir veya başka bir şey o tarz işlere telefonda çok girmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikrim değişmedi. S21 Plus'ı öneriyorum.
wqgkpqşgwqşögkqgşö pekala fikrini kesinlikle göz önünde bulunduracam

şahin doğan

80+ Platinum
s21+ net.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
oynayacağım max oyun cr olur o da belki kafa dağıtmalık genelde işlerimi bilgisayardan hallediyorum telefonum j7 2016 idi fakat paramparça oldu denebilir hiçbir tuşu kalmadı daha fazla dayanamayacağı için değiştiriyorum zaten onun dışında PUBG dir veya başka bir şey o tarz işlere telefonda çok girmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

wqgkpqşgwqşögkqgşö pekala fikrini kesinlikle göz önünde bulunduracam
s21+ uzun vade için daha iyidir benim önerim s21+ almanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Kaya
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
İnstagram da story ve post atınca kalitenin 144p olduğunuda belirtelim hocam :d

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Öncelikle yenilenmiş bir ürün alacağım fiyatı daha uygun ve easycep diye bir site var işini iyi yapıyor diye yorumlar aldım fakat hangi telefonu alacağıma hala karar veremedim
9.500tl civarlarında bir bütçe var ne alacağıma karar veremedim yenilenmiş xr 8k diyor fakat az fiyat arttırırsam s21 var ve internette baktığım birkaç videoya göre iphone 11 den falan da baya iyi ama hala kararsızım ne yapmalıyım bu fiyatlarda önerdiğiniz bir telefon var mı?

XR: https://easycep.com/yenilenmis/apple-iphone-xr-128-gb-kirmizi-7/
S21 Plus: https://easycep.com/yenilenmis/samsung-galaxy-s21-plus-256-gb-siyah/

yorumunuzu yaparken depolama alanlarına da dikkat ederseniz çok sevinirim <3
s21+ oyun ve performans konusunda tekler ancak Xr daha uzun ömürlüdür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,712
Üyeler
141,037
Son üye