Neler Yeni

Bu ürünün garanti süreci ne olur

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ben 1 ay önce itopyadan gamebooster infinty 360mm sıvı soğutma aldım sıvı soğutma geldi sistem tam hazır değildi bende her şey hazır olsun diye bekledim sistemi topladım çalıştırdım islmecisi 5600x di ama işlemci boşta 65° görüyordu ve ürünün rgbsi sapıtıyordu aynı zamanda sesiz denilen sıvı soğutma uçak motoru gibi ses çıkarıyor di bende itopyayi aradım bu kod ile gönderim sağlayın dediler gönderdim 20 gün oldu gondereli bana ne bir bilgilendirme raporu yada bir kod gönderdiler garantiyi arıyorum kod istiyor itopyayi arıyorum ne kodu diyor isminizi söyleseniz yeter diyolar sonra biraz araştırma yaptım ilk 6 ay psu ekran kartı ve sıvı soğutma larda bu sorun gözüküyor Muş ve fabrikasyon hatalar olduğu için iade talebinde bulunup iade alabiliyormusim itopyaya söylüyorum öyle bişey yok diyorlar sizce ne yapmalıyım ha bide unutum sıvı soğutma yı soktugumde altındaki bakır plakalı bı tarafı siyah renkti yanmış gibi diyer taraflarda çizik şeklinde gocukler olmuştu sizce ne yapmalıyım yardım eder misiniz

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Baran Kut
Ürünü satın alırken veya servise gönderme sırasında çektiğiniz fotoğraf, konuşma kaydı vs. var mı ?

İşlemcide gözle gözüken bir problem gördün mü sıvı soğutmayı çıkarırken ?

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünü satın alırken veya servise gönderme sırasında çektiğiniz fotoğraf, konuşma kaydı vs. var mı ?

İslmecide sorun yok ama fotoğraf falan çekemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Articin sıvı soğutma dini taktım işlemci boşta bazen 15 bile gördü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,023
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom