Neler Yeni

Bu Yorum Hakkında Ne Düşünüyosunuz?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Geçenlerde youtuba bir haberde mini etekli bir kıza taciz edildiğini gördüm, ve yorumlarda şöyle bir yorum gördüm:

"Bizim milletimiz neden bu kadar acik giyinir ki, bunlar hep namaz kilmadigimiz için oluyor"

Bu yorum çok değişiğime gitti ve bu şekilde düşünenleri çok cahil buluyorum, sonra ona yazdım ki "Din veya namazla ne ilgisi var bunun istediği gibi acık giyinir kimse bişey yapamaz ona" yazdım. Oda cevap olarak "Sizin gibi cahiller ne anlar işte" yazdı.

Bu konuşma hakkında düşünceleriniz neler?
Küçücük çocukları kapatıp kapanmayanları da kafir ilan eden cahil toplum. Böyle sürekli kapalı kadınları görüp sonra bir açık kişi gördüklerinde azgın boğa gibi olurlar ve taciz tecavüz gibi pislikleri yaparlar.
Kendi inançları gereği öyle yaptıklarını savunurlar ama çoğu da o tür pisliklerin peşinden koşarlar.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,967
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Küçücük çocukları kapatıp kapanmayanları da kafir ilan eden cahil toplum. Böyle sürekli kapalı kadınları görüp sonra bir açık kişi gördüklerinde azgın boğa gibi olurlar ve taciz tecavüz gibi pislikleri yaparlar.
Kendi inançları gereği öyle yaptıklarını savunurlar ama çoğu da o tür pisliklerin peşinden koşarlar.
Nerede bu tür pislik varsa emin ol orada dindar insanlar vardır.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nerede bu tür pislik varsa emin ol orada dindar insanlar vardır.
Maalesef öyle. Kime sorsan din bu değil der. E bu din nedir o zaman? Kimsede çıkıp gerçeğini açıklayamaz. Tutarsız davranışlar ve cevaplar sürekli.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,967
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Maalesef öyle. Kime sorsan din bu değil der. E bu din nedir o zaman? Kimsede çıkıp gerçeğini açıklayamaz. Tutarsız davranışlar ve cevaplar sürekli.
Son çare olarak da ''bu tür olayları fazla düşünmemek gerek'' deyip kaçarlar. Düşünemediğinizi bizde biliyoruz zaten açıklamanıza gerek yoktu.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,967
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu arada bu tür konularda hassas olduğum için kırıcı olabiliyorum kusura bakma.

Anlık Abdurrahman:

Önemli bir şey yok bana ne faydanız var ne zararınız ben sadece sizi uyarmaya çalışıyorum ama pek bir faydası olmuyor. yapabileceğim bir şey yok senin dinin sana benim dinin bana. İyi günler.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Taha Efe
Dinde her şey Acıktır(Islamda ve Diğer dinler vs.)
Kadının ve Erkeğin Giyim Tarzı bellidir
Bu Tecavüz ve tacizi Mesrulaştırmaz
Özetle bukadar diyebilirim

Son düzenleme:
Top Bottom