Neler Yeni

Buds 2 Pro mu Buds FE mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdül Samet Güler
Bütçe
5000
Bluetoothlu kulak içi ve ya kanal içi (ne fark olduğunu bilmiyorum kulak üstü olmayan) bir kulaklık almayı düşünüyorum bütçe sorunum yok en son bu iki kulaklık arasında kaldım hangisi alsam bilemedim. Yardımcı olur musunuz?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Telefonunuz Samsung değil mi? Benim önerim Samsung Buds 2 veya Samsung Buds 2 pro olur. Telefonun markası başkaysa ona göre bir öneri yaparım.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Fırat divitci
ben galaxy buds 2 pro'yu ve huawei free buds pro 2'yi denemiştim. Telefonum samsung ancak huawei olanda aldığım ses net daha iyi olduğu için ona yönelmiştim. Buradaki linkten kıyaslamasına bakabilirsin.
Fiyat olarak da 2.600tl https://www.hepsiburada.com/huawei-...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.31
LDAC kodeği destekliyor yani samsung kulaklığın aksine tüm android telefonlarda hi-fi ses imkanı sunuyor. Hİ-Fİ destekleyen bir uygulama kullanman lazım ama tabii ki, o konuda apple music tavsiye ederim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben galaxy buds 2 pro'yu ve huawei free buds pro 2'yi denemiştim. Telefonum samsung ancak huawei olanda aldığım ses net daha iyi olduğu için ona yönelmiştim. Buradaki linkten kıyaslamasına bakabilirsin.
Fiyat olarak da 2.600tl https://www.hepsiburada.com/huawei-...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.31
LDAC kodeği destekliyor yani samsung kulaklığın aksine tüm android telefonlarda hi-fi ses imkanı sunuyor. Hİ-Fİ destekleyen bir uygulama kullanman lazım ama tabii ki, o konuda apple music tavsiye ederim.
Fiyatı iyi geldi bana. Alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdül Samet Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunuz Samsung değil mi? Benim önerim Samsung Buds 2 veya Samsung Buds 2 pro olur. Telefonun markası başkaysa ona göre bir öneri yaparım.
Xiaomi android sonuçta diye herhangi bir özellikten mahrum kalmam diye düşünüyorum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Fırat divitci
Xiaomi android sonuçta diye herhangi bir özellikten mahrum kalmam diye düşünüyorum
Huawei olanda mahrum kalmazsınız, samsung olanda hi-fi müzik dinlemeniz için samsung telefona sahip olmanız gerekiyor. Huawei olan kulaklığı poco f2 pro ile de denedim, LDAC tüm androidlerde var dediğim gibi. Apple musicten hi-fi bir müzik açıldığında fark belli oluyor, weeknd albümleri hi-fi mesela.

Gif Man

80+ Gold
Samsung yerine Huawei tercih etmelisiniz bence.​
Paper Mario Finger Wag Sticker - Paper Mario Mario Finger Wag Stickers

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdül Samet Güler

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwjJgPXd06aGAxUfIxAIHWGgCv0Qww8InQs&adurl= şöyle bir öneri geldi hocam ama hâlâ almadım samsungda özellik bakımından diğer kulaklıklara göre iyidir diye düşünüyorum biraz daha aydınlatabilir misiniz.
Samsung telefon yoksa Samsung'u tavsiye etmem.

Bu kulaklığın markası kaliteli markadır ama bu modeli hakkında bilgim yok. Ses kalitesi genel olarak güzeldir bu markanın. Mikrofon performansları genel olarak kötü diye biliyorum.

Top Bottom