Neler Yeni

Bütçe 20k sistem önerisi

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
Son düzenleme:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,865
İsim
Emre siyah
4060dan öndedir gamze. 1080p için uygun değiştirilmesi gereken bir şey yok.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
yunusemre
bunu buldum 4080 den performans olarak önde gördüğüm kadarıyla 1080p için uygun mudur neleri değiştirmeliyim?
bırseyı degıstırmene gerek yok bu arada yanlısmı yazdın bılmıyorum ama 4080 degıl 4060 dan onde

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bırseyı degıstırmene gerek yok bu arada yanlısmı yazdın bılmıyorum ama 4080 degıl 4060 dan onde
aynen yanlış yazmışım :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060dan öndedir gamze. 1080p için uygun değiştirilmesi gereken bir şey yok.
soğutucu yeterli mi sizce bide kasa seçeneği ve soğutucu seçeneği koymamışlar nedenini biliyor musunuz?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
yunusemre
aynen yanlış yazmışım :/

soğutucu yeterli mi sizce bide kasa seçeneği ve soğutucu seçeneği koymamışlar nedenini biliyor musunuz?
yeterlı al gec

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
yeterlı al gec
anakart hangi ssd okuma yazma hızını destekliyor ona nerden bakıyoruz biliyor musun bunu alsam destekler mi acaba bi videoda görmüştüm adam ssd almış anakart desteklemediği için ssd performansını alamıyormuş
1719676862973.png

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
yunusemre

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Altan
bunu buldum 4060 den performans olarak önde gördüğüm kadarıyla 1080p için uygun mudur neleri değiştirmeliyim?
Al geç şimdiden hayırlı olsun. Bu sistemi bu fiyata daha bulamazsın kaçırma derim.

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
Al geç şimdiden hayırlı olsun. Bu sistemi bu fiyata daha bulamazsın kaçırma derim.
bundan daha fazla indirime girmez mi diyosun

işte desteklediğini nasıl anlıyoruz biliyor musun nerde yazıyo mesela mhz değeri kartta yazıyo ram için anlayabiliyosun ssd ye nasıl bakıyoruz

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Altan
bundan daha fazla indirime girmez mi diyosun

işte desteklediğini nasıl anlıyoruz biliyor musun nerde yazıyo mesela mhz değeri kartta yazıyo ram için anlayabiliyosun ssd ye nasıl bakıyoruz
Bu fiyata daha iyi bir sistem yok şuan istediğin kadar site gez daha iyisini bulamazsın.

Desteklemeseydi eğer özelleştirme seçeneğine koymazlardı.

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
Bu fiyata daha iyi bir sistem yok şuan istediğin kadar site gez daha iyisini bulamazsın.

Desteklemeseydi eğer özelleştirme seçeneğine koymazlardı.
Tamda bu konu hakkında bi video izledim adam destekliyordur diye aşağıdan en hızlı olan SSD yi seçmiş işi için fakat beklediği hızı alamayınca anakarttın desteklemediğini farketmiş ve firma neden bunu seçeneklere koydu desteklemiyorsa yada ben alırken beni neden uyarmadılar diye şikayet videosu çekmiş hangi videoydu bulamadım o yüzden korkuyorum.

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Altan
Tamda bu konu hakkında bi video izledim adam destekliyordur diye aşağıdan en hızlı olan SSD yi seçmiş işi için fakat beklediği hızı alamayınca anakarttın desteklemediğini farketmiş ve firma neden bunu seçeneklere koydu desteklemiyorsa yada ben alırken beni neden uyarmadılar diye şikayet videosu çekmiş hangi videoydu bulamadım o yüzden korkuyorum.
Şimdi o şöyle eğer alacağın ana kart PCIe 4.0 destekliyorsa attığım sistemde ki Verbatim SSD'yi tam güçte çalıştırabilirsiniz. Kioxia SSD alacaksanız ana kart GIGABYTE kalabilir fakat Verbatim SSD alacaksanız ana kart MSI PRO H610M-E yapmalısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
batuhan ay
Monitörüm 2k , pc bakıyorum bu aralar ama acelem yok. Mantıklı mı almak yoksa daha iyi fırsatlar gelir mi ?

Top Bottom