Neler Yeni

bütçem 500-600 TL arası fp red switch klavye önerisi

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
Red switch mekanik klavye arıyorum gamepower warlock combata baktım baya sıkıntılı bir klavyeymiş yeni bir sistem topladım sadece fps oyunları oynuyorum lol cs falan aim gerektiren oyunlar genellikle onun için güzel çok ses çıkarmayan red switch bi klavye arıyorum 1 yıldan fazla idare etsin degistirmek zorunda kalmıyim onerebileceginiz uzun ömürlü klavyeler var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)

erolcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erolcan Irk
şu 3 tanesi varda hangisi daha iyi bilemiyorum f/p olarak dün warlock almıştım onlarca kötü eleştiri sonrası iptal ettim bunlara bakıyorum bende bütçe aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ercan
kendim de yeni aldım, henüz ulaşmadı ama bu bütçede tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Semih çelik
Red switch mekanik klavye arıyorum gamepower warlock combata baktım baya sıkıntılı bir klavyeymiş yeni bir sistem topladım sadece fps oyunları oynuyorum lol cs falan aim gerektiren oyunlar genellikle onun için güzel çok ses çıkarmayan red switch bi klavye arıyorum 1 yıldan fazla idare etsin degistirmek zorunda kalmıyim onerebileceginiz uzun ömürlü klavyeler var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Fırsat: MAMBASNAKE AK873 Kablolu Çalışırken Değiştirilebilir Mekanik Klavye, Sarmal Kablo, 22 RGB Arkadan Aydınlatmalı, Klasik 3 Renkli PBT Yüzen Tuş Başlıkları, Çıkarılabilir Mıknatıslı Kapaklı %87 Klavye, Özel Kendin Yap Klavye, TKL https://www.amazon.com.tr/dp/B0BN7DKRFF?ref_=cm_sw_r_apann_dp_KAY1VDYAWS7CD4T1QAF2

Benim kullandığım bı klavye çok memnunum 100 200 TL daha ekliyebilirsen alınır

mami.01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammed Yüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fırsat: MAMBASNAKE AK873 Kablolu Çalışırken Değiştirilebilir Mekanik Klavye, Sarmal Kablo, 22 RGB Arkadan Aydınlatmalı, Klasik 3 Renkli PBT Yüzen Tuş Başlıkları, Çıkarılabilir Mıknatıslı Kapaklı %87 Klavye, Özel Kendin Yap Klavye, TKL https://www.amazon.com.tr/dp/B0BN7DKRFF?ref_=cm_sw_r_apann_dp_KAY1VDYAWS7CD4T1QAF2

Benim kullandığım bı klavye çok memnunum 100 200 TL daha ekliyebilirsen alınır
Kanka çok değişik bir klavye ya rgb falanda yok tok bir rengi var

Top Bottom