Neler Yeni

Çözüldü✓ Bütçeme uygun alabileceğim bir Oyuncu Kulaklığı önerisi alabilir miyim?

AkınK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Kopuz
Bütçe
3000
Bir kulaklık almak istiyorum 3Bin TL bütçem var, bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklığı arıyorum. Hem ses hem de mikrofon olarak ortalama bir şey olursa çok iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
mikrofonun pedini yırtarsan patlama yapabilir ama arkadaşımda var hemen her gün discordda konuşuruz daha da mikrofonunun sorun çıkarttığını görmedim sesinden de memnun
hocam bu kulaklıkda yaklaşık 1 yıldır bende var her gün 7-8 saat kullanıyorum aralıksız 4-5 saatten sonra yukarıdan biraz acıtıyor
mikrofonu gayet iyi çevremden daha herhangi bir şikayet duymadım aldığımda kutudan çıkan kodla razer uygulamasında üyeliğimi aktifleştirip 7.1 özelliğini kullandım razerin birde ücretli ekolayzer tarzı bir yazılımı var 1 hafta bedava vermişti inanılmaz bir şey o

AkınK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Kopuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mikrofonun pedini yırtarsan patlama yapabilir ama arkadaşımda var hemen her gün discordda konuşuruz daha da mikrofonunun sorun çıkarttığını görmedim sesinden de memnun
hocam bu kulaklıkda yaklaşık 1 yıldır bende var her gün 7-8 saat kullanıyorum aralıksız 4-5 saatten sonra yukarıdan biraz acıtıyor
mikrofonu gayet iyi çevremden daha herhangi bir şikayet duymadım aldığımda kutudan çıkan kodla razer uygulamasında üyeliğimi aktifleştirip 7.1 özelliğini kullandım razerin birde ücretli ekolayzer tarzı bir yazılımı var 1 hafta bedava vermişti inanılmaz bir şey o
Öneriler için sağol. BlackShark V2 bende araştırmıştım sizde önerdiğinize göre fiyatına göre gerçekten iyi olmalı.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Öneriler için sağol. BlackShark V2 bende araştırmıştım sizde önerdiğinize göre fiyatına göre gerçekten iyi olmalı.
evet fiyatına göre iyi kötü bir ürün değil yalnız o biraz daha ağır olabilir eğer çevrenizde varsa kullanan sorun ben de arkadaşıma sorabilirsem buraya yazacağım ağırlık konusunu

Top Bottom