Neler Yeni

Büyük AMAZON Rezilliği!

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
aynı durumu yaşamış biri olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki. ben bazı telefon konuşmalarında ağladığımı bilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon'a geri gönderdim
Benim 32 li tuvalet kağıtlarını mng inceleyeceğiz diye aldı
IMG-20231124-WA0001.jpeg

O epik an

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
sen yakın zamanda hiç tuvalet kağıdı almış mıydın peki?
Yok hayır zaten benim ismimin ve adresimin yazdığı kağıdın altında bir kağıt daha vardı başka bir adres ve isim ya mng deki kişiler çalıyor yada giden kişinin ismi adresi yazmasına rağmen ya o giden kişi alıp sattı yada kullanıyor bildirmedi döneceğiz diyorlar donmuyorlar tabi Türkiye sözde amazon gibi bir şirkette bile dünyanın liyakatsizligi var normal

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Evime daha mahkemeden tebligat gelmedi ve hakim savunmam için 2 hafta süre vermiş. Bu süre tebligat geldikten sonra işliyor diye biliyorum ama dava açılalı 2 haftaya yakın oldu ve halen daha tebligat gelmedi. Çok enteresan.

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Bugün sonunda evimde tebligat geldi. Amazon her zamanki gibi şaşırtmıyor ve zaten para iadesini yaptığı laptopu bir daha göndermemek için direnip dava açıyor :D Para iadesi yaparak suçlarını kabul etmiş sayılıyorlar ama 5 sayfa dava dilekçesi yazıyorlar. :ROFLMAO:

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
yine laptop mu gönderecekler yani peki o gelen laptop da çay çıkarsa başa mı sarıcaz :d
yok laptop göndermeyecekler. ben zaten para iademi aldım. bu konuyla ilgili bir daha ne Amazon benden bir hak talebinde bulunacak ne de ben onlardan.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
umut şahin
yok laptop göndermeyecekler. ben zaten para iademi aldım. bu konuyla ilgili bir daha ne Amazon benden bir hak talebinde bulunacak ne de ben onlardan.
knkm para iadeni almışsın oratada dolandırılma yok neticede paran iade edilmiş hala amazon dolandırdı diyorsun

Top Bottom