Neler Yeni

Bugüne kadar en beğendiğiniz bilgisayar bileşeni hangisiydi?

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Forumda bilgisayar bileşenleri konusunda her gün yüzlerce mesaj yazılıyor. Kimisi fanatik derecede bazı markaları savunurken kimileri de gerçekten tecrübelerine ve bilgi birikimine dayanarak alış verişlerimizde bize yardımcı oluyor. Amacım bu konu altında şu ürün iyidir veya kötüdür tartışmasını başlatmak değil. Konu başlığında yer aldığı üzere bugüne kadar en memnun kaldığınız, beğendiğiniz ve saire bilgisayar bileşeni hangisiydi? O ürüne karşı memnuniyetinizi artıran neydi?
Benim için yakın zamanda aldığım Phanteks P600s beyaz kasa. Fiyatına göre sunduğu kalite algısı, görüntüsü, ileride bileşenleri geliştirmeme müsait olması ve hava akışı yönünden çok memnun kaldım.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,524
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Aga logitech kesinlikle.Adamlar bir türlü kusurlu bozuk mal yapamıyor şu ana kadar kullandığım hiç bir logitech ürünü 3 yıldan önce bozulmadı.

QRuder

80+ Silver
Forumda bilgisayar bileşenleri konusunda her gün yüzlerce mesaj yazılıyor. Kimisi fanatik derecede bazı markaları savunurken kimileri de gerçekten tecrübelerine ve bilgi birikimine dayanarak alış verişlerimizde bize yardımcı oluyor. Amacım bu konu altında şu ürün iyidir veya kötüdür tartışmasını başlatmak değil. Konu başlığında yer aldığı üzere bugüne kadar en memnun kaldığınız, beğendiğiniz ve saire bilgisayar bileşeni hangisiydi? O ürüne karşı memnuniyetinizi artıran neydi?
Benim için yakın zamanda aldığım Phanteks P600s beyaz kasa. Fiyatına göre sunduğu kalite algısı, görüntüsü, ileride bileşenleri geliştirmeme müsait olması ve hava akışı yönünden çok memnun kaldım.
Bugüne kadar gördüğüm en güzel en beğendiğim bilgisayar bileşeni

1663618002961.png

QRuder

80+ Silver
BAE Prensi için mi yapmışlar bunu? Şaka bir yana çok gösterişli. :cool:
bende yıllar önce sanırım technopatta görmüştüm veya bura da olabilir hatırlamıyorum ve bir tane ekran kartı vardı markasını felan hatırlamıyorum onunla kapışır bu RAM lerin güzelliği ah bi aklıma gelse o kadar baktım internete bulamadımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birde bu var, ama kastettiğim ekran kartı bu değil

1663618402663.png

Evet yanlış görmüyorsunuz orası bir LED Ekran :D

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende yıllar önce sanırım technopatta görmüştüm veya bura da olabilir hatırlamıyorum ve bir tane ekran kartı vardı markasını felan hatırlamıyorum onunla kapışır bu RAM lerin güzelliği ah bi aklıma gelse o kadar baktım internete bulamadımda

hocam birde bu var, ama kastettiğim ekran kartı bu değil

Alıntıyı görüntüle

Evet yanlış görmüyorsunuz orası bir LED Ekran :D
Hocam sen bunları paylaşınca aklıma bro cooling kanalındaki toplama sistemler geldi. Acaba o RAM leri orada görmüş olabilir misin?

QRuder

80+ Silver
Hocam dediğiniz kanalı bilmiyorum ama ya burda yada technopatta gördüm eminim ikisinden biri, ve sınırlı sayıda üretim RAM ler , 60K aboneli kanalın eline geçebilecek bir RAM değil gibi :D

birde bahsettiğim ekran kartını ararken birkaç farklı ekran kartına denk geldim sorun değilse paylaşayım sizle

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğiniz kanalı bilmiyorum ama ya burda yada technopatta gördüm eminim ikisinden biri, ve sınırlı sayıda üretim RAM ler , 60K aboneli kanalın eline geçebilecek bir RAM değil gibi :D

birde bahsettiğim ekran kartını ararken birkaç farklı ekran kartına denk geldim sorun değilse paylaşayım sizle
Aslında başlığı kullandığımız ürünler için açtım ama madem bu kadar güzel ürünler, paylaşın gözümüz gönlümüz açılsın 🙂
Bu arada bro cooling çok gösterişli toplama sistemler yapar. Takipçi sayısına takılma.

QRuder

80+ Silver
Güzellik görecelidir tabi, ama yinede bir bakın derim

ASUS-ROG-STRIX-1080-Ti-Assassins-Creed-Origins-6-1000x421.jpg

QRuder

80+ Silver
pLq2p92G43h3lpCf.jpg
c1qcne9H5eQjwE7l.jpg

RTX3090-KUDAN-hero-banner-1536x586.jpg

ZOTAC-GeForce-RTX-3060-Ti-8GB-Apocalypse-OC1.jpg

placa-de-video-colorful-igame-geforce-rtx-2080-super-advanced-oc-v-8gb-gddr6-256bit_80704.jpg

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom