Neler Yeni

Bugun vatan dan kasa toplıcam bütçe 5000 6000

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahadır Köse
Ben AMD ryzen 5 2600 ile gtx 1650 ya da 1660 super li bir sistem kurdum olur mu ki pek Bi bilgim yok

dikkat et i3 9100f + 1050ti yapma arkım ordaki adama toplatmıştı 5-6 ay önce i3 9100f+1050ti+ 1k ya bi anakart aldırmış adam arkın kendisi de bilmediği için söylmiyo ve 1kya da kasa aldırmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence eğer İstanbulda isen itopyaya gitmeye ikna etmeye çalış
Kocaeli deyim

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ben AMD ryzen 5 2600 ile gtx 1650 ya da 1660 super li bir sistem kurdum olur mu ki pek Bi bilgim yok

Kocaeli deyim
Üzüldüm büyük ihtimalle kazıklanacaksınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahadır Köse
KDV indirimlerinde belki iyi bir sistem çıkardı ancak şuan stoklar bile yok .Dikkat et satıcılar vatanda kötü bileşenleri bile iyi diyebiliyor
Tek tek toplar mısın rica etsem

Üzüldüm büyük ihtimalle kazıklanacaksınız
Yani aradaki fiyat farkı çok da değil bence ve eğer Bi sıkıntı olursa itopya ya götüremem

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahadır Köse
Tavsiyem vatandan toplama vatan daha pahalı orayafazla vereceğine internetten sipariş et
Bana vatandan tek tek toplar mısın vatan zorunlu vereceğim 200 300 lira daha fazla en azından sorun oldumu götürürüm

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahadır Köse
Kendin bilirsin bana görea aradaki fiyat farkına ekipman dizmek daha mantıklı
Reis sen bana yardım edicen mi vatandan parça önerisinde buluncan mı senden vatan zorunlu diyorum hala vatandan alma diyorsun amacım seni kırmak değil evet sen de haklısın ama benim sorum fsrklı

Ardaki fark daha fazla ama bir bakayım
Çok mutlu edersin beni

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
PC'den çok anlamıyorsun bi ihtimal. İşlemci İ5 veyahut 10. nesil serilerinden. Ekran kartı da Nvidia serisinden 1660'ın altına bakma. Güzel sistem çıkarırsın

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Reis sen bana yardım edicen mi vatandan parça önerisinde buluncan mı senden vatan zorunlu diyorum hala vatandan alma diyorsun amacım seni kırmak değil evet sen de haklısın ama benim sorum fsrklı

Çok mutlu edersin beni
Yardımıcı olmak istemiyorum çünkü vatandan topladığım zaman %90 iğrenç bir sistem oluyor fiyatlardan dolayı bence bu bütçede kötü bir sistem almanızı istemem yardımcı olamayacağım kusura bakmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bahadır Köse
PC'den çok anlamıyorsun bi ihtimal. İşlemci İ5 veyahut 10. nesil serilerinden. Ekran kartı da Nvidia serisinden 1660'ın altına bakma. Güzel sistem çıkarırsın
Teşşekür ederim

Yardımıcı olmak istemiyorum çünkü vatandan topladığım zaman %90 iğrenç bir sistem oluyor fiyatlardan dolayı bence bu bütçede kötü bir sistem almanızı istemem yardımcı olamayacağım kusura bakmayın
Kardeşim sen de haklısın da elimde değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,160
Üyeler
141,672
Son üye
Runskys
Top Bottom