Neler Yeni

Yardım Bulunduğum Bölgede Altyapı Yok Ne Yapmam Gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nihat
Herkese merhaba arkadaşlar şuan türk telekom kullanıyorum sabit internet olarak 4 ay sonra sözleşmemiz biticek türk net firmasına geçmek istiyorum fakat bulunduğum bölgede aynı adresten türk netin kendi sitesi üzerinden yaptığım sorgulamada Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz. hatasını alıyoruz bundan 3 ay önce 81mbps hız 8mbps upload kadar hız veriyordu türk net müşteri hizmetlerini de aradığımız zaman türk telekom müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor diyorlar müdürlük te de şikayetimi dile getiriyorum fakat yardımcı olmuyorlar ne yapmam gerekiyor bu sorunu çözmem için nereye gitmem nereyi aramam gereiyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak söylemek istiyorum sözleşme dolmadan geçebilirsiniz diyorlar ama benim kullandığım port üzerinden en yüksek 16mbps alınıyor yükseltme de yapılamıyor dediler bu nedenden geçiş yapmak istemiyorum

Son düzenleme:

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
Benzer sorun bizde de var nasıl çözeriz acaba

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,561
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bunu Turknet'in söylediği gibi Telekom bölge müdürlüğü halledebilir sadece, ben de öyle çözmüştüm.

chaca

80+
şöyle ki ben kendim yaşadığım için söyleyeceğim, lütfen yanlış anlaşılmasın, ve hala da altyapımız yok ilk başlarda bizlere imza toplanması gerektiği falan söylendi imza topladık gerekli yerlere ilettik gerek oturduğumuz ilçe devlet dairesine olsun gerek internet sağlayıcımız olsun, fakat olumlubir süreç alamadık, bölüm bölüm kademe kademe ilerliyorlarmış güya bu yüzden beklemek durumundayız

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,561
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
gidip ne demem gerekiyor az önce gitmiştim hiç yardımcı olmadılar
Adresimde altyapı olmasına rağmen sorgulamada altyapım yok görünüyor deyip altyapı planlama birimine ulaşacaksın. Ya da orada çalışan mühendislerden birini bulman gerek.

chaca

80+
şöyle ki ben kendim yaşadığım için söyleyeceğim, lütfen yanlış anlaşılmasın, ve hala da altyapımız yok ilk başlarda bizlere imza toplanması gerektiği falan söylendi imza topladık gerekli yerlere ilettik gerek oturduğumuz ilçe devlet dairesine olsun gerek internet sağlayıcımız olsun, fakat olumlubir süreç alamadık, bölüm bölüm kademe kademe ilerliyorlarmış güya bu yüzden beklemek durumundayız
ki şöyle internette altyapı gözüküyor du fakat müşteri hizmetleri ile görüşme sağladığımız taktirde altyapı olmadığı belirtmişlerdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adresimde altyapı olmasına rağmen sorgulamada altyapım yok görünüyor deyip altyapı planlama birimine ulaşacaksın. Ya da orada çalışan mühendislerden birini bulman gerek.
bu konu içinde yarın tekrar gidicem bu gün gittiğimde hiç yardımcı olmuyorlar düm düz bariz bir şekilde anlatıyor konuyu sonra biz bir şey yapamayız diyip kenarıya çekiliyorlar

İmza toplama nasıl oluyor bizim arkadaş ve mahallede bir kaç tanıdık var onlar da mağdur nasıl hazırladın bi anlatsan

chaca

80+
bu konu içinde yarın tekrar gidicem bu gün gittiğimde hiç yardımcı olmuyorlar düm düz bariz bir şekilde anlatıyor konuyu sonra biz bir şey yapamayız diyip kenarıya çekiliyorlar

İmza toplama nasıl oluyor bizim arkadaş ve mahallede bir kaç tanıdık var onlar da mağdur nasıl hazırladın bi anlatsan
X TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ (BAĞLI OLDUĞUNUZ) ERİŞİM PLANLAMA BİRİMİNE;

X X ADRESİNDE İKAMET ETMEKTEYİZ/ETMEKTEYİM. BİNAMIZDA/BİNAMDA TELEKOM ALTYAPISI OLMADIĞINDAN HİZMET ALINAMAMAKTADIR. YENİ ABONELİK BAŞVURULARI VE NAKİL TALEPLERİ YAPILAMAMAKTADIR. ADRESİMİZE TELEKOM ALTYAPISI TALEP ETMEKTEYİZ/ETMEKTEYİM. ALTYAPI TEMİN SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMENİZİ ARZ EDERİM.
TOPLU BAŞVURULARDA EKLENMESİ GEREKEN KISIM:
AŞAĞIDA İSİMLERİ, İRTİBAT BİLGİLERİ VE İMZALARIYLA TALEPTE BULUNAN BİNA SAKİNLERİ, X KİŞİYİ VEKİL TAYİN ETMİŞTİR, ALTYAPI TEMİN SÜRECİNİ VEKİLİMİZ TAKİP EDECEKTİR.
DAİRE SAKİNLERİ İSİM SOYİSİM TELEFON NUMARASI İMZA:
VEKİL TAYİN EDERİZ : İSİM SOYİSİM TELEFON NUMARASI İMZA : (VEKİL TAYİN EDİLEN KİŞİ YALNIZCA ALTYAPI TEMİN SÜRECİNİ TAKİP EDEBİLİR)

Böyle bir yazı size yardımcı olur, bunu kağıda döküp TT birimine vermeniz lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,134
Üyeler
152,619
Son üye
spectral799
Top Bottom