Neler Yeni

bundan bişey olur mu

Emirhanly

80+
benim arkadaş itiraf etti kapatması içinde sövdm baya gereksiz hile açmış son 4 5 el yoldaşta ve onla beni hile diyip reportluyolardı bende ağlamayn diyodm o zaman bilmiyodm arkmda hile oldunu sonradan arkm dc de yayın açmış orda gördm. reportlamış sanırm benide baya kişi onla beraber gereksz yere . ban yeme riskim var mı benimde arkım yerse

121709

80+ Silver
Var olabilir tam bilmiyorum da niye hep devrik cümle kurmuşsun

simp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cimbomlu Kurt
benim arkadaş itiraf etti kapatması içinde sövdm baya gereksiz hile açmış son 4 5 el yoldaşta ve onla beni hile diyip reportluyolardı bende ağlamayn diyodm o zaman bilmiyodm arkmda hile oldunu sonradan arkm dc de yayın açmış orda gördm. reportlamış sanırm benide baya kişi onla beraber gereksz yere . ban yeme riskim var mı benimde arkım yerse
kardesim overwatch 2 3 aydır kapalı düz rapor ettilerse sorun yok eğer hile açtıysan risk var suanda seni rapor botuna bile koysalar bişi olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Eğer sen kullanmıyorsan ban yemezsin ve arkadaşın da kaliteli hile kullanıyorsa VAC ban yemez ama eğer belli ederse Overwatch Banı yer. Kısaca sana bir şey olmaz. Zaten muhtemelen 14 Haziranda CS2 güncellemesi gelecek o yüzden endişelenmeyin valve bu aralar hileyi pek takmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,472
Son üye
ekarego190
Top Bottom