Neler Yeni

Bunu alan varmı geeky klavye

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Cenk Yalçın
Parayı ver ben alıp test edeyim yazarım sonra :)

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Cenk Yalçın
Hemen hocam ne demek. Testten ziyade herkes övdü o postta bi tane ben aldim diyeni görmedim
Evet forum böyle bir yer :D bilgisayarı bile olmayan kişiler on binlerce liralık parçalar hakkında konuşuyor ve öneriyor. Tabi kötü bir şey demek istemiyorum başkalarının tecrübelerinden yararlanarak söylüyorlar genelde

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Onur Kapkap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet forum böyle bir yer :D bilgisayarı bile olmayan kişiler on binlerce liralık parçalar hakkında konuşuyor ve öneriyor. Tabi kötü bir şey demek istemiyorum başkalarının tecrübelerinden yararlanarak söylüyorlar genelde
Valla bilmiyom sicak firsatlardaydi 2 3 gündür de benim amazon sepetimde indirim de bitmedi stokta 😂 simdi bende al sat ürünü bakıyorum sistemimi ve fazla monitörümü satmak istiyorum hatta belki laptobumu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka switchleri hakkında bilgim olmasa da kasası kaliteli switchler kullanım sonrası arızalansa bile hotswap sayesinde switch satın alıp değiştirebilirsiniz.
Fiyatina deger mi reis

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,739
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla bilmiyom sicak firsatlardaydi 2 3 gündür de benim amazon sepetimde indirim de bitmedi stokta 😂 simdi bende al sat ürünü bakıyorum sistemimi ve fazla monitörümü satmak istiyorum hatta belki laptobumu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatina deger mi reis
Valla Normalde bu fiyatta satılan işte rampage den gamebooster dan gamepower dan kat kat kaliteli üstüne switch değiştirilebiliyor olduğundan da switch sesi hoşuna gitmese bile direk gidip switch alıp değiştirebilirsin.
kasası kaliteli ondan dolayı çok switchlere takılma (dediğim gibi bilmiyorum switchleri)

Top Bottom