Neler Yeni

buraya çamaşır makinesi bağlanabilir mi ?

apeir0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
WhatsApp Image 2024-01-17 at 23.42.55.jpeg

merhabalar yeni bulaşık makinesi almıştım. çamaşır makinesini de buraya taşımayı planlıyordum sonra fark ettimki bu musluk mavi. biraz suyu açtım soğuk su akıyor sadece buraya çamaşır makinesi nasıl bağlanabilir acaba ? yoksa bulaşık makinesini iade mi geçiyim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam sen makineye sıcak su mu gitsin istiyorsun. Makine sıcaklığı kendi ayarlıyor. Nereden geldi aklıma böyle bir şey?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Alıntıyı görüntüle

merhabalar yeni bulaşık makinesi almıştım. çamaşır makinesini de buraya taşımayı planlıyordum sonra fark ettimki bu musluk mavi. biraz suyu açtım soğuk su akıyor sadece buraya çamaşır makinesi nasıl bağlanabilir acaba ? yoksa bulaşık makinesini iade mi geçiyim? yardımcı olursanız çok sevinirim.
bu zaten çamaşır makinesi için sanırım hocam gider de musluğun yanında

apeir0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sen makineye sıcak su mu gitsin istiyorsun. Makine sıcaklığı kendi ayarlıyor. Nereden geldi aklıma böyle bir şey?
hocam bilmediğim için soruyorum sadece soğuk su akıyor musluktan bu uygun mu diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu zaten çamaşır makinesi için sanırım hocam gider de musluğun yanında
evet ben de oyle dusundum fakat bilgi sahibi olmadığım için musluktan sadece soğuk su aktığını fark ettım bu sorun yaratmıyor mu

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
hocam bu çamaşır makinesi için sıcak su veya soğuk su olması bir problemi yaratmaz.

Top Bottom