Neler Yeni

Burj Khalifada olcak tanıtımdan sonra Floki coin artar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mehmet yalçın
Floki yarın 3 aralıkta Burj Khalifada bi tanıtım gerçekleştiricek bu arttırır mı artırırsa ne kadar artar bir kaç gün içinde al sat için uygun mudur sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mehmet yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rez alalım eğer kriptodan anlayan adam gelirse falan bizde yatıralım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mehmet yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MrBeast hocam bir kaç kripto konusunda gördüm sizi bilgili olduğunuz belli görüşünüzü alabilir miyim acaba rahatsız ettiysem kusura bakmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Borsa Kaplanı haha attığınıza göre girilmez gibi algıladım hocam teşekkürler

Son düzenleme:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
bu tarz eventlerde artabilir de artmayabilir de ;

the sandbox coin aşırı sağlam ama yakın zamanda alpha halinde çıkış yapmasına ramen ve btctürk'te listelenmesine ramen fiyatı artmadı.

Hatta garip nedenlerden dolayı o kadar hypelanan şeyler çok kötü etki verebilir mesela orda gerçekleşen tanıtımda çok fazla sorun çıkarsa güven iyice azalır ister istemez toplu satış olur. O tanıtım mükemmel olursa çok fazla kişinin haberi olursa güzel bir artış olabilir. Bu sh'tcoinlerde bu tarz etkinlikler çok önemli , çünkü sadece bu tarz tweet , etkinlikler üzerinden dönüyor nerdeyse.

tahmin etmek çok zor ve bu coinlere güvenilmez sağlam coinleri alınız ytd

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
@MrBeast hocam bir kaç kripto konusunda gördüm sizi bilgili olduğunuz belli görüşünüzü alabilir miyim acaba rahatsız ettiysem kusura bakmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Borsa Kaplanı haha attığınıza göre girilmez gibi algıladım hocam teşekkürler
Girilir girilmez bilmiyorum ama şu tokenlardan vazgeçin lutfen floki falan garip garip kopekli seylerden

Top Bottom