Neler Yeni

Çözüldü✓ Bütün Oyunlarda FPS düştü

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
Daha dün oynadığımda hiç bir sıkıntı yok iken bugün garip bir şekilde oynadığım bütün oyunlarda FPS değerim yarıdan fazla düştü. Extra hiçbir şey yapmadım. Ne olduğunu da anlamadım. Yardımcı olursanız çok iyi olur. LAPTOP KULLANIYORUM

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,666
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Şarjda mıydı oynarken

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjda mıydı oynarken
İlgin için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Bilgisayarı kapatıp, bataryasını çıkarttım geri taktım. Tekrar açıp denediğimde bir sıkıntı yaşamadım.

Ben bunun sebebini bilgisayar şarjda iken elektriğin 3 kere gidip gelmesine bağladım. Tabi sizin bir bilginiz varsa okumak isterim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,666
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
İlgin için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Bilgisayarı kapatıp, bataryasını çıkarttım geri taktım. Tekrar açıp denediğimde bir sıkıntı yaşamadım.

Ben bunun sebebini bilgisayar şarjda iken elektriğin 3 kere gidip gelmesine bağladım. Tabi sizin bir bilginiz varsa okumak isterim.
Büyük ihtimalle söyledğiniz sebeptendir sorun çözüldüyse hayırlı olsun

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Ahmet Deniz
Daha dün oynadığımda hiç bir sıkıntı yok iken bugün garip bir şekilde oynadığım bütün oyunlarda FPS değerim yarıdan fazla düştü. Extra hiçbir şey yapmadım. Ne olduğunu da anlamadım. Yardımcı olursanız çok iyi olur. LAPTOP KULLANIYORUM
driver vs güncel mi acaba?

Top Bottom