Neler Yeni

C# Console Komut Hatası

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
Merhaba,
C# öğrenmeye başladım, lakin nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde "Console." İşlevini kaybetti.

1720434944410.png

1720428390551.png

1720428484489.png

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

xTURANN

80+ Silver
x=Convert bla bla değilde
x = Convert ... dene.

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
x=Convert bla bla değilde
x = Convert ... dene.
Maalesef olmuyor, Console. yazdığımda direkt tanımlar rengi bile dönerdi böyle beyaz kalıyor.
Yeni bir proje oluşturduğumda problem yok lakin her hata olduğunda yeni proje açamam ya. :(

xTURANN

80+ Silver
Maalesef olmuyor, Console. yazdığımda direkt tanımlar rengi bile dönerdi böyle beyaz kalıyor.
Yeni bir proje oluşturduğumda problem yok lakin her hata olduğunda yeni proje açamam ya. :(
Yeni bir proje ? Yeni bir sayfa açıp bu kodları yapıştırdıktan sonra çalıştırdığında console geliyor mu ?
Kod, sadece bu kadar mı ? Öncesi var mı ?

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni bir proje ? Yeni bir sayfa açıp bu kodları yapıştırdıktan sonra çalıştırdığında console geliyor mu ?
Kod, sadece bu kadar mı ? Öncesi var mı ?
Kod sadece bu kadar, Yeni bir konsol projesi oluşturduğum da bu kodları yapıştırırsam çalışıyor problem yok.
Lakin mevcut projem de bir problem var, yanlış scope a yazdığımı da düşünmüyorum.

xTURANN

80+ Silver
Kod sadece bu kadar, Yeni bir konsol projesi oluşturduğum da bu kodları yapıştırırsam çalışıyor problem yok.
Lakin mevcut projem de bir problem var, yanlış scope a yazdığımı da düşünmüyorum.
C#'tan neredeyse hiç anlamıyorum. Üzgünüm yardım edemiyorum pek fazla. ChatGPT'ye sorabilirsin. Bu Kodda bir "hata" var mı diye.

Top Bottom