Neler Yeni

C++ Öğrenebilmek için yardım

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Enes Sayar
Bilgisayar programcılığı okuyorum, 1.yarıyıl algoritma ve programlama dersini veremediğim için 2.yarıyıl alamıyorum fakat benim ilk yarıyılı rahatça verebilecek kadar kendimi geliştirmem gerekiyor.
C++ görüyorduk, fazla üstüne düşmediğimden çok geri kaldım, dersi verebilmek adına öğrenmek istiyorum, yt'da araştırıp çalışıyorum fakat birkaç saat içinde bırakıyorum.
Bana anlamadığım şeyi anında cevaplayacak birisi lazım, birebir ders alabileceğim bir platform var mıdır ya da önerebileceğiniz bir kanal, bir şeyi baştan dinlemek yerine örnekler ile dinleyip uyguladığımda daha hızlı öğreniyorum, o yüzden ne kendi öğretmenimden ne de dinlediğim yt videolarından verim alamadım.

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
BTK Akademi algoritma programlama eğitimi var ona bakabilirsin ama c# üzerinde c++ için Yazılıma gönül ver var ama ingilizce biliyorsan freecodecamp'in c++ algoritma videolarına bakabilirsin

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Enes Sayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BTK Akademi algoritma programlama eğitimi var ona bakabilirsin ama c# üzerinde c++ için Yazılıma gönül ver var ama ingilizce biliyorsan freecodecamp'in c++ algoritma videolarına bakabilirsin
evet freecode'a üyeyim zaten, btk'ya da aynı şekilde, ama bana şu lazım matematik problemi çözer gibi anlatacak birisi, takıldığım yerde sorabileceğim, bu şekilde saatlik ücretle hizmet veren yerler lazım veya insanlar

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Öyle birisini bulamazsın. Yardımcı olamayız.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Engin Demiroğ Youtube kanalını takip et. Gerçekten bu işi ciddi düşünüyorsan Udemy'den Engin Demiroğ hocamızın kurslarından satın al. şimdilik ücretsizlere bak faydası olacaktır youtube dan bedava eğitim veriyor.

phestopick

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
878
İsim
salih
armut piş ağzıma düş olsaydı herkes istediğini anında elde ederdi
bende bilgisayar müh okuyorum her dili gösteriyolar zoralnıyorum ama bu benım mesleğim çalışıp kendimi geliştirmem lazım
udemy den vs kurs alıp ders gibi değil de mesleğinmiş gibi yaparsan daha verimli ve eğlenceli olur emin ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert Karataş
Bilgisayar programcılığı okuyorum, 1.yarıyıl algoritma ve programlama dersini veremediğim için 2.yarıyıl alamıyorum fakat benim ilk yarıyılı rahatça verebilecek kadar kendimi geliştirmem gerekiyor.
C++ görüyorduk, fazla üstüne düşmediğimden çok geri kaldım, dersi verebilmek adına öğrenmek istiyorum, yt'da araştırıp çalışıyorum fakat birkaç saat içinde bırakıyorum.
Bana anlamadığım şeyi anında cevaplayacak birisi lazım, birebir ders alabileceğim bir platform var mıdır ya da önerebileceğiniz bir kanal, bir şeyi baştan dinlemek yerine örnekler ile dinleyip uyguladığımda daha hızlı öğreniyorum, o yüzden ne kendi öğretmenimden ne de dinlediğim yt videolarından verim alamadım.
dostum udemy'den eğitim seti al ve güzel pdf indir çalış.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Hangi konuda bu kadar zorlanıyorsun ki ? Pratik yaparak çözersin bence mantığını anlamaya çalış sakın ezberleme.

C0rder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir y
Algoritma mantığını öğren ilk olarak c++ başlıyacaksan algoritma şart ve birşeyi ilk araştır sonra sor çünkü yapmak istedigin birşeyi bulamasan bile o konu hakkında biraz bilgiler alabilirsin ve birine sordugunda daha rahat anlarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa bir kurs alıcam diyosan Csystem.org dan başka yeri önermem c nin piridir bu adamlar

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,943
Üyeler
153,474
Son üye
raceist
Top Bottom